دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج کلاسون

دانلود کتاب ثروتمند ترین مرد بابل

ثروتمندترین مرد بابل

کتاب ثروتمندترین مرد بابل مجموعه ای از داستان های واقعی است که هم ازلحاظ ادبی وهم از لحاظ راهنمایی های مالی وسرمایه گذاری دارای اهمیت خاصی است.درهمه داستانهاعلل مشکلات مالی مورد بررسی قرارگرفته وراهکارهای عملی،برای حل کردن انها گفته شده.هدف واقعی در این کتاب ایجاد بینشی است تا علاقه مندان به موفقیت مالی به کمک ان ثروتمند شوند،ازثروت خودنگهداری کرده واز درامدحاصل ان ثروت،ثروت بیشتری تولید کنند.

در ادامه به خلاصه ای ازمطالب مهم کتاب میپردازیم.

اولین ودومین داستان کتاب مربوط به مرد ارابه سازی به نام بن سیر و دوستش کوبی می باشد،که هر دو پس ازسالها تلاش وکار بی پول و فقیر بودنند،از این روتصمیم گرفتن تاراهی برای ثروتمند شدنشان بیابند.پس نزد دوست قدیمی خود به نام (آرکاد)که در ان زمان ثروتمند ترین مرد بابل بود رفتندتاراه ثروتمند شدن رابیاموزند.

ارکاد درجواب گفت :جمع اوری مال وثروت قواعد وقوانینی دارد که شما هنوز انرا فرانگرفته اید.من درجوانی اموختم که ثروت توانایی انسان را برای داشتن چیزهایی که موجب خوشبختی ورضایت میشود افزایش میدهد.ثروت، قدرت به همراه می اوردو می تواند موجب ارامش روح وجان شود.من هیچ میراث پدری نداشتم،هیچ دانش وهوش فوق العادهای!پس دریافتم باید به مطالعه بیششتر در این زمینه بپردازم.

ازنظر ارکادعلم بردونوع است:۱-علمی که موجب یادگیری نادانسته ها می شود.۲-علمی که موجب می شود بفهمیم چه چیزهایی رانمی دانیم.

ثروتمند ترین مرد بابل
کتاب ثروتمندترین مرد بابل

در ادامه ارکاد از نحوه اشنایی اش با (القمیش)که در زمان خود یکی از ثروتمندان بود سخن می گوید.این اشنایی نقطه عطفی می شوددر زندگی وی،القمیش راه ورسم کسب ثروت را به ارگاد می اموزد.او می گوید راه دولتمندی را انگاهی اموختم که متوجه شدم قسمتی از درامدم برای خودم است وباید ان را برای خودم نگه دارم،القمیش می گفت این سهم نبایدکمتر از یک دهم در امدم باشد.

دوست دارم با خوندن این  کتاب و داستان های واقعی آن به ثروتمند بودن و ثروتمند شدن خودت و اطرافیانتون کمک کنید و هر روز پیشرف کنید مطمئنم که شما هم می توانید کافیه یادبگیرید  که چطور پول آفرینی کنید و به ثروت دا خواه برسید.

[download-attachment id="1556" title=" دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل"]

۸ نظر

  1. من خلاصه کتاب رو خوندم که جزء داستان های واقعی است. به شما هم پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید

پاسخ دهید