دانلود کتاب پدر پولدار و پدر بی پول ازرابرت کیوساکی

پدر دارا و پدر ندار
پدر پولدار و پدر بی پول

در این کتاب رابرت کیوساکی دربارهٔ روشهای زندگی افراد پولدار و افراد بی‌پول صحبت می‌کند. او از کودکی خود می‌نویسد و اینکه زندگی در کنار پدر واقعی او که یک معلم باهوش و بسیار محبوب اما فقیر بوده و زندگی در کنار پدر بهترین دوستش که او دوستش را دربارهٔ پول و قواعد آن آموزش می‌داد و بسیار ثروتمند.

کیوساکی می‌گوید: یکی از پدرانم برای به دست آوردن چند دلار جان می‌کند و دیگری مشت مشت پول درمی‌آورد. یکی از پدرانم به من یاد می‌داد که سوابق تحصیلی و کارم را چه طور بنویسم که بتوانم شغل خوبی به دست آورم و دیگری به من می‌آموخت که چه طور طرحهای قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم، تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم.

فرزند دو پدر قوی بودن این امکان را برای من فراهم آورد تا با مقایسه آرای آنها با یکدیگر تأثیر تفکراتشان را بر زندگیشان بررسی کنم، در این جریان فهمیدم که انسانها زندگیشان را براساس افکارشان تنظیم می‌کنند.

پدر بی پولم دائماً می‌گفت: من هیچ وقت پولدار نمی‌شوم و این پیشگویی واقعیت یافت، ولی پدر پولدارم معتقد بود که آدم پولداریست، حتی یک بار پس از ورشکستگیی که افسرده اش کرده بود، باز ادعا کرد آدم ثروتمندی است و می‌گفت بین فقیر بودن و ورشکسته بودن یک اختلاف بزرگ است و آن این که ورشکستگی موقتی، ولی فقر دائمی است.

پس یادبگیریم با خواندن این  کتاب جذاب چگونه فکر کنیم و ذهنمون جایگاه افکار مثبت کنیم و بگیم که ما میتوانیم و جز افراد پولدار میشویم تا هر گز پدر بی پولی نشویم توصیه میکنم این کتاب را بخونید و تاثیرآن را بر افکارتان ببینید

پدر ندار و پدر دارا
دانلود کتاب رابرت کیوساکی بنام پدر ثروتمند پدر فقیر
[download-attachment id="1534" title="دانلود کتاب پدر ثروتمند و پدر فقیر"]

پاسخ دهید