دانلود خلاصه کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز

از خوب به عالی

از خوب به عالی اثر جیم کالینز

مقدمه کتاب:

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که در بیشتر مواقع در سطح جامعه، سازمان، زندگی و … تنها برای رسیدن به سطحی خوب تلاش کرده اید و با رسیدن به آن، بدان قانع می شوید. کتاب حاضر با ذکر این جمله که خوب دشمن عالی است، ذهن مخاطبان خود را به این سمت سوق میدهد که ، چرا تلاش نکنیم که از خوب به عالی برسیم؟
بارها و بارها در خصوص آد م ها، سازما ن ها و شرکت های موفق شنیده و خوانده ایم. اکثر آنها همیشه عالی بوده اند و همواره به دنبال این بوده ایم که راز موفقیت آنها را شناسایی کنیم . ولی حقیقت این است که بسیاری از آنها از همان اوایل زندگی خود به واسطه شرایط محیطی و امتیازات ویژه ای که در اختیار داشته اند، با ویژگی های عالی بودن آشنا گشته اند.

اکنون این سؤال مطرح است، آن دسته که خوب بوده اند ولی عالی نبوده اند، چگونه می توانند به مرحله عالی بودن و تثبیت وضعیت شان اقدام کنند؟

پاسخ به این سؤال سبب شکل گیری یک تیم تحقیق ٢١ نفری گردید که به مدت ۵ سال فرایند تحقیقی خود را دنبال نمودند تا دریابند چگونه شرکت هایی از موقعیت خوب به عالی رسیده اند . نتایج حاکی از آن بود که تقریباً هر سازمانی می تواند به طور بنیادین سطح و عملکرد خود را ارتقا بخشد، شاید به سطح عالی برساند ، مشروط بر اینکه چارچوب باورهای به دست آمده از این تحقیق را آگاهانه به کار بندد. دوستان عزیز توصیه میکنم که این کتاب بسیار انگیزشی رو بخونید تا حال خوبتون عالی عالی بشه و هر روز با دید بهتری زندگی رو ببینید و حالتون عالی عالی بشه کافیه این کتاب رو بخونید تا بهتر زندگی کنید

[download-attachment id="1521" title="دانلود کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز"]
همچنین برای خرید این کتاب از سایت فارسی خوان اینجا کلیک کنید

۳ نظر

  1. چندین جا تعریف این کتاب رو شنیدم و میخواستم بخونمش ولی هرسایتی رو رفتم خلاصه اش رو گذاشته بود فکر می کردم تعداد صفحاتش بیشترباشه شما هم خلاصه کتاب رو گذاشتید؟

پاسخ دهید