چگونه قدرت درون را پیدا کنیم

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم با بیدار کردن قدرت درون خود این انرژی بی انتها نهایت استفاده را به کار گیرید و به موفقیت برسید. شما با راز ثروت می توانید به قدرت ذهن خود دست پیدا کنید. ما در این سایت یاد میگیریم که چگونه قدرت درون خود را فعال کنیم.

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم ما در این مطلب به مباحث زیر میپردازیم:
قدرت درون چیست
قدرت درون چگونه عمل میکند
راه های فعال سازی قدرت درون
تقویت نیروی درون
راز پیدا کردن قدرت درون
و…

 

قدرت درون چیست؟

دنیایی از افکار و اندیشه‌ها، احساسات و نیروهایی از نور، روشنایی و زیبایی، عشق و محبت و لمس زندگی خوب، در درون تمام انسان‌های این کره خاکی وجود دارد.

این نیروها با آنکه نامرئی هستند و با چشم سر دیده نمی‌شوند، اما می‌توان گفت که همه‌ی افراد به نوعی آن‌ها را لمس کرده و از قدرتشان آگاه‌اند. این نیروها، در دنیای درون شماست و تحت حکومت ذهن شما قرار دارند. وقتی برخی از قوانین طبیعی جهان را کشف می‌کنیم، در واقع راه حلی برای سوال‌های خود یافته‌ایم، و از آنجایی که نیروی درون و دنیای آن تحت کنترل ماست، پس همه قوانین قدرتمند و همه دارایی‌های این جهان، می‌تواند در محدوده‌ی کنترل ما قرار گیرد.

قدرت درون ما چطوری عمل میکند؟

همونطوری که معلومه امروز میخوایم در مورد قدرت درون صحبت کنیم اما قبلش بهتره بدونیم خیلی از انسان ها در بیرون از خودشون در حال زندگی کردن هستن و افراد کمی هستن که شروع به کنکاش در درونشون میکنن، خبر خوب اینه که شمایی که دارین این آموزش راز قدرت درون رو میخونین و گوش میدین جز افرادی هستین که قصد دارین وارد دنیای درونیتون بشین و جالبه بدونیم که دنیای بیرون رو دنیای درون ما میسازه، اگه بخوام بگم مهم ترین قسمتی که در درون هر انسانی هست چیه میشه گفت اندیشه و باور های اون افراده، خیلی وقت ها ما به اشتباه میایم روی نتیجه های زندگیمون تمرکز میکنیم و میخوایم اون نتایج رو تغییر بدیم.
چطوری قدرت درون پیدا کنیم

 راز پیدا کردن قدرت درون

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم ما از این موضوع غافلیم که باید پایه رو درست کنیم که نتایج درست بشن و پایه هر چیزی در درون ماست. حالا که دونستیم همه چیز از درون ما شروع میشه، پس بایستی شروع کنیم درونمونو ساختن تا بتونیم  قدرت درون خود را پیدا کنیم و از قدرت ذهن استفاده کنیم و خلق کنیم.

هر چیزی رو که دوست داریم داشته باشیم، چون هر چیزی که ما در بیرون از خودمون میبینم خلق شده توسط دنیای درون یه فرده پس میبینم که خلاقیت های ما در دنیا بر میگرده به قدرت درون مان که باید از اون استفاده کنیم.

قدرت درون شما سرمایه ی شماست

سرمایه ی هر انسانی قدرت درون اوست که واسطه ی آن میتوانید به موفقیت برسید . قدرت درونی شما به منزله ی بازوان قدرتمندی برای شما می ماند که میتواند مشکلات را برای شما حمل کند پس سعی کنید آن را افزایش دهید .

شما با افزایش قدرت درون خود می توانید زندگی خود را تغییر دهید کافیست سعی کنید بیشتر بر روی نکات مثبت تمرکز کنید و روز به روز بر توانایی های خود بیفزایید .

دوستان سمی خود را رها کنید

یک روش برای اینکه بتوانید قدرت درون خود را افزاش دهید رها کردن دوستان سمی است شاید همه ی ما نمونه هی از این دوستان را کنار خود داریم کسانی که با پراکندن انرژی های منفی درون ما را سمی می کنند برای جلوگیری از این اتفاق از اینگونه انسانها فاصله بگیرید .

شاید بگویید بعضی از آنها بسیار به ما نزدیک هستند و ترک کردن آنها غیر ممکن است در این صورت ما به شما توصیه
می کنیم قدری بیتفاوت باشید و توجهی به حرفهای ناراحت کننده ی آنها نداشته باشید .

چگونه قدرت درون خود را فعال کنیم ؟

سوال ما اینجاست چگونه قدرت درون را پیدا کنیم اما چجوری؟

اگر شناخت درستی از قدرت درون داشته باشید، آگاهانه و به طور موثر می‌توانید از آن در مسیر‌های گوناگون زندگی خود استفاده کنید و موفقیت‌های بزرگی در کارنامه خود ثبت کنید.

در این بخش می‌خواهیم به راهکار‌های فعال سازی  یا پیدا کردن قدرت نیروی درون یا ذهن بپردازیم.

۱- برای تقویت قدرت درون اولین گام اساسی این است که باور کنید شما خود نیز یک خالق هستید.

۲- برای این منظور احتیاج دارید که خودتان را از بالا نگاه کنید و خود را دوست داشته باشید.

۳- با خودتان مهربان باشید.

۴-قدر تمام آنچه خداوند به شما اعطا کرده را بدانید

تشکر و قدردانی، دوست داشتن و … دیدن آنچه که هستید، در شما حس شاد بودن را می‌آفریند و تنها با شادمانی است که می‌توان آفرید و خالق قدرت‌ درون بود.

قدرت درون

اولین گام این است که بدانید شما چه کسی هستید؟از کجا آمده‌اید؟
و به کجا می‌روید؟
و چگونه قدرت درون را پیدا کنیم ؟
همه ما از یک مبدا آمده‌ایم، بنابراین فکر می‌کنیم باید شبیه به چیزی باشیم که از آن به وجود آمده‌ایم.

۵ روش برای تقویت و پیدا کردن قدرت درون قدرت ذهن

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم با این روش ها میتوانیم قدرت درون خود را پیدا کنیم.

 

۱- مراقبه (مدیتیشن)


یعنی متمرکز کردن ذهن، این تمرکز میتواند بر روی یک صدا، عبارت یا دعا، شئ، تصویر، آگاهی از خویشتن، نحوه تنفسفرائض دینی و… صورت گیرد. هدف از این کار آگاهی از لحظه حال، رسیدن به آرامش، و کاهش استرس است. مدیتیشن موجب ارتقای شخصیت و رشد روحانی و معنوی می شود.

اگر خواهان تقویت قدرت درون یا قدرت های روحی خود هستید، مراقبه کلید آرام سازی زمزمه های ذهن است.

قدرت نیروی درون

۲- اعتماد به شهود و حس درونی

بیشتر افراد انباشته ای از تجارب منفی در جریان معمول زندگی با خود دارند. در اینجا یک تفاوت روشن بین دنبال کردن حس های درونی و دنبال کردن جریان زندگی وجود دارد و آن این است که همیشه زمانی که به وسیله حس های درونی و روح تان مسیری را انتخاب می کنید، یک جاذبه و شوق درونی به آن احساس می کنید.

اغلب افراد مسیری را در پیش میگیرند که دیگران انتخاب کردن ولی گاهی باید به حس درون خود گوش کرد و یک راه جدید را انتخاب کرد چون ممکن است با انتخاب کردن راه دیگران راه اشتباه را انتخاب کرد.

۳- خلاق بودن

به یاد داشته باشید جاده ای که کم رهرو است نیاز به پیشگام دارد.

جرقه خلاقیتی که در درون شماست یک عنصر بسیار مهم برای جاری کردن توانایی های روحی و درونی شما به بیرون است. هر چه بیشتر خلاق شوید، بیشتر با راهنمای درونی و خود برترتان هم ارتعاش و هماهنگ می شوید. و باعث تقویت
قدرت درون شما میشود.

۴- با روح قدرت های درونی تان ارتباط برقرار کنیدبرای تقویت قدرت درون شما بخواهید یک راه جدید را شروع کنید اول ممکن است هیچ چی را حس نکنید.

ولی بعدا با قدم هایی که برمیدارین آرام آرام به حس درونتان پی میبرید و حتی شایدصدای آن را بشنوید

۵- داشتن یک دفترچه یادداشت 


حالت رویا سطحی از وجودمان است که برای انعکاس ضمیر ناخودآگاه مان طراحی شده. وقتی در حالت رویا هستید، قطعا ذهن خودآگاه شما در حالت استراحت است و بنابر این به شما اجازه انعکاس نشانه ها، دریافت ها و فعل انفعالات درونی را می دهد.

رویا هایتان را همیشه یادداشت کنید که فراموش نکنید و به دنبال پیدا کردن قدرت درون بروید

برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید.

۶- اعتماد به نفس داشتن

یکی از مهم ترین راه پیدا کردن قدرت درون اعتماد به نفس است . شما نباید خودتان را دست کم بگیرید همه ما یکسانیم تنها فرق ها در اینجاست چه کسی به این قدرت نیروی درون میرسد؟ کسی به این قدرت نیروی درون میرسد که نترس باشد ریسک پذیر باشد.
یکی از مهم ترین راه های که برای تقویت قدرت درون واجب است اعتماد به نفس است.

پیدا کردن قدرت درون

راه های رسیدن به اعتماد به نفس

 

۱- با قامت راست بایستید

۲- با چشم تماس برقرار کنید

۳- تمیر و مرتب باشین

۴-برنامه ریزی داشته باشین

۵- موسیقی نشاط آور گوش دهید

۶- ورزش کنید و فکر های منفی را از خودتان دور  کنید

 

چقدر طول می‌کشد با قدرت درون به خواسته‌هایمان برسیم؟

وقتی شما یک دانه بامبو می کارید ممکن است ماه اول سبز نکن حتی ممکن است سال اول سبز نکند
خیلی از افراد ممکن است ناامید شوند و اما افرادی که تا سال پنجم این کار ادامه می دهند شاهد
نتیجه کار خود میشوند و به خواسته خود میرسند.
ما با پشتکار و ادامه دادن میتوانیم به این قدرت درون برسیم

سخن آخر

چگونه قدرت درون را پیدا کنیم  با پیروی از صدای درونی‌تان و اینکه همیشه خودتان باشید، کلید یافتن و ساختن قدرت درون شما است. به یاد داشته باشید که مسیر درست همیشه ساده‌ترین راه نیست، اما همیشه رضایت‌بخش‌ترین راه خواهد بود. به اندازه کافی شجاعت داشته باشید که اجازه دهید در درون‌تان تجلی پیدا کند.
چگونه قدرت درون را پیدا کنیم آیا شما به قدرت درون خود آگاه هستید؟ چگونه از آن بهره می‌برید؟ شما چگونه با قدرت درون خود ناملایمات زندگی‌تان را اداره می‌کنید؟ لطفاً نظرات خود را با کاربران سایت راز ثروت به اشتراک بگذارید.

پاسخ دهید