چرا قانون جذب برای من کار نمی کند

چرا قانون جذب برای من کار نمی کند

چرا قانون جذب برای من کار نمی کند

چرا قانون جذب برای من کار نمی کند میلیونها نفر در سراسر جهان اصول قانون جذب را فرا گرفتند و در زندگیشان اجرایی کردند. همانطور که خودشان بازگو کردند به نتایج خارق العاده و شگفت انگیزی رسیدند. اما چرا این اتفاقات جالب و حیرت انگیز برای اکثر مردم اتفاق نمی افتد؟ آیا تاکنون قانون جذب را در زندگیت بکار برده ای؟ اگر جواب شما مثبت باشد به احتمال خیلی زیاد در اجرایی کردن این قانون به یکسری مسائلی برخورد کرده اید. که ممکن است هنوز در ذهن شما بدون پاسخ باقی مانده باشد.

  •  چرا با وجود اینکه تکنیک های قانون جذب را دقیقا اجرا میکنم هیچ اتفاقی در زندگیم نمی افتد؟
  • چرا بر خلاف آنچیزی که میخواستم جذب کردم؟
  • چرا تاکنون کتابهای حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی هیچ تاثیری روی من نداشته است؟
  • اگر این قانون جذب صحت دارد چرا برخی ها از آن به راحتی جواب میگیرند؟
  • چرا رسیدن به آنچه می خواهم این قدر طول می کشد؟

مفهوم قانون جذب

قانون جذب به این مفهوم است که هرچیزی را که در زندگی روی آن تمرکز کنیم و هر احساسی که داشته باشیم، ارتعاشاتی را به سمت کائنات ارسال میکند و این ارتعاشات با مشابهش در جهان مطابقت میکند و همان چیزهایی که روی آن تمرکز کرده بودیم را به سمت ما بازمیگرداند.

این قانون از لحاظ تئوری بسیار جذاب است. اما آیا برای اینکه به تمامی خواسته هایمان برسیم فقط این اصول به تنهایی کافیست؟ چه رازهایی در پشت قانون جذب نهفته است که برخی ها از آن نتیجه میگیرند ولی برخی خیر. چرا در مورد خواسته های کوتاه مدت میتوانیم به سرعت از قانون جذب جواب بگیریم ولی در مورد اهداف و خواسته های بلند مدتمان این قانون عمل نمیکند؟ این نظریه خیلی عالی است… درخواست- باور- دریافت. اما متاسفانه، اتفاقات ناخوشایندی در زندگی افرادی  که از  این روش استفاده کرده اند افتاد. جذب آنچیزی که واقعا خواستار آن نبودند. عدم دستیابی به خواسته هایشان و داشتن احساس درماندگی، ناامیدی و در نهایت تسلیم.

قانون جذبی که در گذشته از آن صحبت شد تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد تضمین کننده رسیدن به رویاها بود. اما ۳ راز پنهانی وجود دارد که تابحال در مورد آن گفته نشده. این ۳ راز ۸۰ تا ۹۰ درصد تضمین کننده رسیدن افراد به خواسته هایشان است. تکنیکهای گذشته قانون جذب کاملا صحیح و درست اما ناقص بودند. حال با به کار بردن این ۳ راز میتوانید براحتی هر آنچه را که میخواهید در زندگیتان خلق کنید.

چرا قانون جذب برای من کار نمی کند

چرا خیلی از افراد در اجرای قانون جذب شکست میخورند؟

 

باید این واقعیت را پذیرفت که همه ما قانون جذب را در زندگی خودمان اجرایی میکنیم. خواه با آن آشنایی داشته باشیم یا هیچ گونه شناختی از قانون جذب نداشته باشیم. به جای قانون جذب درست است بگوییم قانون احساسات. زیرا این احساسات درونی ماست که نحوه زندگی ما را تعیین میکند. اتفاقات و شرایطی که هم اکنون در زندگیمان رخ میدهد بازتاب افکار و احساساتی است که در گذشته و یا هم اکنون داریم. احتمالا شاید این موضوع برایمان اتفاق افتاده باشد که چرا برخلاف آنچیزی که انتظارش را داشتیم و دقیقا برخلاف آن خواسته ای که خواهانش بودیم اتفاق افتاده است. یا چرا قانون جذب برای ما کار نمیکند.

خب حالا وقتش رسیده که افکار مخرب را از ذهنمان پاک کنیم. اینجا خبرهای خوبی است. بله قانون جذب قطعا برای همه کار خواهد کرد. این قانون در تمامی لحظات بدون هیچ گونه استثنا برای تمامی افراد کار میکند. اگر آن نتایج دلخواهی که انتظارش را دارید هنوز مشاهده نکرده اید حالا زمانش فرا رسیده که به خودتان بیایید و تمامی موانع را بررسی کنید. چون مانع اصلی خود شما هستید. ۱۴ دلیل اصلی  وجود دارد که مانع اجرای قانون جذب در زندگیمان می شود. با دانستن این دلایل براحتی می توانید علت عدم جذب رویاها و خواسته های خودتان را درک کنید.

برای داشتن جذب بی نقص از کجا شروع کنم؟

برای داشتن جذبی بی نقص و کامل لازم است ابتدا از پایه تمامی مسائل را بررسی و حل کنیم. بنابراین باید سفری نسبتا طولانی را قبل از اجرای تکنیک های قانون جذب طی کنیم. سفری که باید از درون تو آغاز شود. بدون شک این سفر به رشد روحی و قدرتمند شدن تو در زندگی ختم میشود. ۷ مرحله مهم و اساسی برای داشتن جذبی کامل وجود دارد. اگر واقعا با اشتیاق تمام برای رسیدن به اهداف و رویاهایت آماده ای، پس گام نخست را با اراده، پشتکار و با انگیزه ای شگرف بردار.

 این مطالب گزیده ای از کتاب چرا قانون جذب برای من کار نمی کند؟است.

۲ نظر

  1. سلام ممنون از مطلب عالیتون اگه میشه بیشتر در مورد قانون جذب آموزش ان توضیح مطلب جدید بزارید

پاسخ دهید