نحوه درآمد زایی با بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین ، کسب درآمد از بیت کوین یکی دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود. همانطور که می دانید ارزش بیت کوین در طی چندین سال بسیار زیاد شده است و روز به روز در حال افزایش است. با راز ثروت همراه باشید.

 

 تاریخچه بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
بیت کوین(bitcoin) اولین ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۰۹ توسط مردی به نام ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد.
البته در سال ۲۰۱۹ فردی به نام کریگ رایت که یکی از تاجران و دانشمندان استرالیایی است ادعا کرد که خالق بیت کوین است.
ولی اصلاً عقلانی نیست که بیت کوین توسط یک شخص ایجاد شده باشد.
هیچکس در ایجاد و تشکیل بیت کوین دخالتی ندارد.
بیت کوین وابسته به هیچ شرکت، شخص یا بانک مرکزی نیست.
بیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۰۹ کشف شد که بدون هیچ واسطه توسط کاربران زیادی در حال انتقال است.

در اوایل ایجاد بیت کوین

قیمت آن تقریباً ۸۰ سنت بوده است و تا به الان چندین هزار برابر افزایش پیدا کرده است و طبق تحصیلات و بررسی های بسیاری از افراد بزرگ در زمینه سرمایه گذاری پیش‌بینی شده است که قیمت بیت کوین باز هم افزایش پیدا خواهد کرد. و اگر قیمت بیت کوین افزایش پیدا کند این یک فرصت خوب برای افرادی است که قصد کسب درآمد از بیت کوین را دارند.
همانطور که گفتم بیت‌کوین به هیچ چیزی وابسته نیست.
به عنوان مثال به طلا یا دلار وابسته نیست که با افزایش و یا کاهش قیمت آن‌ها قیمت‌بیت‌کوین هم افزایش و یا کاهش یابد.
این خود کاربران هستند که می توانند قیمت بیت کوین را در دست بگیرند.
بیت کوین برای ذخیره سازی داده ها از سیستم بلاک چین استفاده می کند.
بلاک چین یک سیستم رمزنگاری داده های بسیار قدرتمند بر روی بیت کوین است.
بلاک چین یک شبکه ای رمزنگاری شده که کاربران برای انتقال ارز های مجازی از آن استفاده می کنند .
اگر بخواهیم بلاک چین را ساده تر به شما توضیح بدهم همان کیف پول مجازی برای نگهداری بیت کوین است.
البته کیف پولهای مجازی زیادی وجود دارد که بهترین آن بلاک چین نام دارد .
تا به الان هیچ کشوری بیت کوین را به عنوان واحد پولی به رسمیت نشناخته است است و همه بیت کوین را به چشم یک نرم افزار متن باز می بینند.

بلاک چین چیست ؟

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
بلاک چین یک سیستم رمزنگاری شده بسیار قدرتمند است که بلاک های حاوی اطلاعات را به هم متصل می کند.
سیستم قدرتمند بلاک چین در سال ۱۹۹۱ توسط گروهی از پژوهشگران شرح داده شده است.
در واقع بلاکین بیشتر برای اسناد دیجیتالی طراحی شده است تا کسی نتواند در آن ها دست ببرد.
قبل از اختراع بیت کوین بلاک چین کاربرد خاصی نداشته است.
بعد از این که بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو اختراع شد کاربرد بلاک چین افزایش پیدا کرد.
الان بلاک چین دارای یک دفتر کل توزیع شده است که همه می‌توانند از آن استفاده کنند .
یکی از بزرگترین مزیت های بلاک چین این است که زمانی اطلاعاتی در آن ذخیره می شود تغییر دادن داده های ذخیره شده غیر ممکن است.
بلاک چین یک راه تضمین شده برای انتقال ارز های دیجیتال از فردی به فرد دیگر توسط اینترنت است به طوری که هیچ کس نمی تواند در آن دست ببرد.
 کلمه بلاک چین ( Blockchain ) از دو کلمه Block به معنای بلوک و  chain به معنی زنجیره تشکیل شده است. در حقیقت بلاک چین زنجیره‌ای از بلوک هاست که اطلاعات به صورت رمزنگاری شده در آن ذخیره میشود.هر اطلاعاتی که در بلاک چین ذخیره شود غیر قابل تغییر است به عنوان مثال اگر تراکنشی از کاربران در یک وبلاگ ذخیره شده باشد تغییر دادن آن غیر ممکن است.

البته این را هم بگویم

که تراکنش های بیت کوینی از طریق بلاک چین بین کاربران رد و بدل می‌شود و در بلاک چین ذخیره میشود. به همین دلیل است که اگر قصد کسب درآمد از بیت کوین را دارید باید در بلاک چین برای خودتان کیف پول ایجاد کنیم تا بتوانید بیت کوین هایتان را در آن ذخیره کنید. البته در ادامه به صورت کامل شما را با ساخت کیف پول در بلاک چین آشنا خواهم کرد .
همانطور که گفتم اگر قصد کسب درآمد از بیت کوین را داشته باشید باید حتماً برای بیت کوین تان کیف پول تشکیل بدهید. کیف پولی که تشکیل می دهید دقیقا مشابه حساب بانکی شماست که می توانید کارهایتان را در آن نگهداری کنید. کیف پول های زیادی برای نگهداری ارزهای دیجیتال مثل ledger nano s, coinami, keepkey و…که بهترین و مطمئن ترین آن بلاک چین است.
کیف پولی که در بلاک چین ایجاد می‌کنید دارای دو کلید خصوصی و عمومی است.
کلید خصوصی یا private key خیلی محرمانه و مهم برای شماست.
باید در حفظ و نگهداری این کلید بسیاشر تلاش کنید و به هیچ وجه آن را در اختیار کسی قرار ندهید.
شما از طریق کلید خصوصی بیت کویین تان را به دیگران انتقال می دهید. اگر کلید خصوصی تان در اختیار دیگران قرار بگیرد و خیلی راحت می توانند حساب بیت کوین تان را خالی کنند.
و کلید عمومی برای زمانی است که قصد داشته باشید از دیگران بیت کوین دریافت کنید. در واقع شماره کلید عمومی کیف پول بیت کوین تان شماره حساب بیت کوین تان است که هر موقع بخواهید دیگران به حساب شما بیت کوین بریزن از این کلید استفاده می کنید و آن را در اختیارش قرار میدهید.

آموزش ساخت حساب بیت کوین در بلاک چین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
برای کسب درآمد از بیت کوین باید حساب بلاک چین خود را راه اندازی کنید. راه اندازی و ساخت حساب بلاک این اصلاً کار سخت و دشواری نیست است و در چند مرحله ساده می توانید حساب تان را بسازید. کافیست با من همراه باشید تا شما را با ساخت حساب بلاک چین برای کیف پول بیت کوین آشنا کنم.
اولین قدم برای ایجاد حساب بلاک چین این است که وارد سایت بلاک چین بشوید. ابتدا وارد سایت blockchain.com بشوید و بر روی گزینه sign upکلیک کنید. سپس در صفحه باز شده اطلاعاتی را که می‌خواهد وارد کنید و بر روی گزینه continue کلیک کنید.
نحوه درآمد زایی با بیت کوین
بعد از این که در سایت بلاک چین حساب تان را ایجاد کردید مستقیماً وارد کیف پولتان میشوید. البته بعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید حتما به ایمیلتان مراجعه کنید و اکانت تان را فعال کنید. فعال سازی اکانت هم کار سخت و دشواری نیست و خود بلاک‌چین به ایمیل تان یک ایمیل فعال سازی میفرستد که باید آن را تایید کنید.

بعد از اینکه ثبت نام کردید

تقریباً کار تمام است و شما در بلاک یک کیف پول برای دریافت و ارسال بیت کوین دارید. برای دریافت و انتقال بیت کوین از مرورگر کریپ تو تب به حساب بلاک چین تان بر روی گزینه recive در داشبورد خود کلیک کنید.
بعد از اینکه وارد صفحه جدید شدید شماره حساب بیت کوین یا همان کلید عمومی تان به نمایش نشان داده می شود که برای انتقال و دریافت بیت کوین از این شماره استفاده می کنید. برای انتقال بیت کوین از این شماره حساب استفاده می کنید. اگر اگر قصد برداشت بیکن های تان را داشته باشید باید در قسمت شماره حساب بیت کوین همین را وارد کنید.
نحوه درآمد زایی با بیت کوین
اگر هم قصد داشته باشید که نهایت آن را بفروشید باید در داشبورد کیف پول بلاک چین تان از گزینه send استفاده کنید. در این صورت برای انتقال بیت کوین و فروش آن باید شماره حساب یا کلید عمومی بیت کوین شخص مورد نظرتان را برای برای انتقال بیت کوین وارد کنید.
در این مرحله برای کسب درآمد بیت کوین شما کیف پول بلاک چین تان را راه اندازی کردید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با یکسری از ویژگیهای بیت‌کوین آشنا کنم. البته علاوه بر سایت بلاکچین سایت های زیادی برای ساخت کیف پول وجود دارد که میتوانید از آنها هم استفاده کنید. یکی دیگر از بهترین کیف پول ها کیف پول PAYEER است.

ویژگی های بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
بیت کوین اصلی‌ترین ارز دیجیتال است که دارای یک سری ویژگی هایی است که همین ویژگی ها باعث شده نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال محبوب تر باشد. در این بخش قصد داریم شما را با ویژگی‌های منحصر به فرد بیت کوین آشنا کنم. در ادامه شما را با ویژگی های آشنا خواهم کرد که باعث شده بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال در دنیا شناخته بشود.

۱- بیت کوین غیر قابل کنترل است

یکی از ویژگی‌های بیت کوین این است که غیر قابل کنترل است.
در تمام سیستم‌های بانکی تمام تراکنش هایی که انجام می شود قابل کنترل است.
به عنوان مثال اگر پولی به صورت اشتباه به حساب کسی واریز شده باشد امکان برگشت پول وجود دارد.
ولی در بیت کوین اصلا اینطوری نیست.
یعنی اگر بیت کوین را به حساب کسی اشتباه واریز کنید دیگر نمی توانید آن را برگردانید.

۲- بیت کوین به چیزی وابسته نیست

همانطور که قبلا هم اشاره کردم بیت‌کوین به هیچ چیزی وابسته نیست.
به عنوان مثال اگر قیمت دلار افزایش پیدا کند در قیمت بیت کوین هیچ تاثیری نخواهد گذاشت.
اگر هم قیمت دلار کاهش پیدا کند باز هم هیچ تاثیری در قیمت بیت کوین نخواهد گذاشت.
تنها چیزی که باعث افزایش و کاهش قیمت بیت کوین می شود دارندگان بیت کوین است.
ارزش بیت کوین همیشه در حال تغییر است و ثابت نمی ماند.هر لحظه ممکن است که قیمت بیت کوین افزایش یا کاهش پیدا کند.
البته وب سایت هایی هستند که به صورت که آخرین قیمت بیت کوین را به صورت آنلاین به شما نشان می دهند.
اگر می خواهید از آخرین قیمت بیت کوین با خبر شوید وارد سایت coinbase.com بشوید.

۳- عدم شناسایی بیت کوین

حتماً تا به حال برای ایجاد ساخت حساب بانکی به بانک مراجعه کرده اید.
برای اینکه بخواهید حساب بانکی ایجاد کنید حتماً باید احرازهویت کنید.در بیت کوین این طور نیست!. احراز هویت در بیت کوین هیچ معنایی ندارد. تنها چیزی که برای خرید و فروش بیت کوین نیاز دارید یک کیف پول برای ارز های دیجیتالی مثل بلاک چین است که قبلاً طریقه ساخت کیف پول در بلاک چین را به صورت کامل به شما آموزش دادند.
البته تراکنش های بیت کوین قابل پیگیری و شناسایی ولی نه به این معنا که هویت هر فرد شناسایی شود. برای خرید و فروش بیت کوین باید از صرافی های آنلاین استفاده کنید. صرافی های آنلاین امکان خرید و فروش بیت کوین را به شما می دهند. البته اکثر صرافی های آنلاین مجاز به خرید و فروش بیت کوین هستند. برای درآمد زایی و کسب درآمد از بیت کوین حتماً به این نکته توجه کنید که از صرافی های مجاز استفاده کنید.

۴- غیرمتمرکز بودن بیت کوین

یکی از مهمترین ویژگی های بیت کوین نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال این است که غیر متمرکز است. همانطور که قبلا هم گفتم هیچ شخص یا نهادی و یا حتی بانک مرکزی هم نمی تواند روی بیت‌کوین نظارت داشته باشد. تراکنش های بانکی قابل پیگیری هستند اما تراکنش های بیت کوین اصلاً این طور نیست.
به همین دلیل است که در دارک وب بسیاری از خلافکارها از طریق بیت کوین استفاده می کنند. یکی از دلایل اصلی اینکه ارزش بیت کوین چندین هزار برابر شد دارک وب است. دلیل این که بسیاری از خلافکارها پول‌های دزدیده شده خود را بیت کوین می خرند و به راحتی بدون اینکه هیچ نهادی به آنها دسترسی داشته باشد داخل کیف پول را نگهداری میکنند. به همین خاطر است که بسیاری از کشورها بیت کوین را قبول ندارد و نوع خرید و فروش بیت کوین ممنون شده است.

۵- محدودیت در واحدهای بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
همانطور که می دانید پول های تمام کشورها مثل دلار و یورو چندین هزار بار و به صورت نامحدود قابل چاپ است یعنی هر کشوری هر چقدر نیاز داشته باشد می تواند پول های مربوط به کشورش را چاپ کند. اما در مورد بیت کوین اصلاً این طور نیست. یعنی تعداد بیت کوین محدود است و غیر قابل تولید است. تعداد مشخص شده بیت کوین بیست و یک میلیون و بعد از رسیدن به این عدد دیگر هیچ شخصی نمی تواند بیت کوین استخراج کند.
تاکنون بیش از نیمی از بیت کوین ها توسط ماینر ها در سراسر دنیا استخراج شده است.
البته ماینری هم یکی از روش های کسب درآمد از بیت کوین است که به صورت کامل در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد.

قیمت بیت کوین چگونه کاهش و افزایش مییابد؟

قیمت بیت کوین فقط به خریدار ها و فروشندگان بستگی دارد
هرچقدر تقاضا برای خرید بیشتر باشد ظاهراً قیمت بیت کوین افزایش پیدا میکند.
و هر چقدر تقاضا برای فروش بیشتر باشد قیمت بیت کوین کاهش پیدا میکند.
همانطور که گفتیم این تعداد بیت کوین ها محدود هستند و ۲۱ میلیون بیت کوین در شبکه وجود دارد که هر چقدر تعداد بیت کوین ها کاهش پیدا کند قیمت کندقیمت آن افزایش پیدا می کند.
اما یکی از بزرگترین مشکلات بیت کوین است که هیچ قانونی در آن وجود ندارد.
یعنی بیت کوین بازار پر نوسان دارد.
اً ممکن است قیمت‌بیت‌کوین یک شبه نصف شود.
ولی در صورتی که در بازارهای ارز های دیگر این نوسانات وجود ندارد.
البته این را هم بگویم که عکس یک سری از ارز های دیجیتال بیت کوین وابسته است.
درد یعنی اگه قیمت بیت کوین افزایش پیدا کند قیمت آنها هم افزایش پیدا می کند و برعکس.

خرید و فروش بیت کوین چگونه است؟

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
بعد از کسب درآمد از بیت کوین برای اینکه بیت کوین تان را بفروشید راه و روش های زیادی وجود دارد.
خرید و فروش بیت کوین توسط صرافی های آنلاین انجام می شود.
وب سایت های زیادی هستند که این امکان را به شما می دهند چند تا بتوانید از آنها بیت کوین بخرید و یا بفروشید.
شما توسط دلار، یورو، وب مانی سایر ارزهای دیجیتالی دیگر می‌توانید بیت کوین بخرید. قبل از خرید بیت کوین حتما باید داخل بلاک چین کیف می کند تا آن را تشکیل داده باشید. البته قبلاً به صورت کامل در مورد ساخت این کیف پول بیت کوین در بلاک چین صحبت کردم.
برای خرید و فروش بیت کوین بهتر است از صرافی های آنلاین معتبر استفاده کنید. بعد از این که صرافی آنلاین تان را پیدا کردید باید مقدار پولی که می خواهید بیدکن بخرید را به حساب صرافی های آنلاین واریز کنید و سپس شماره حساب بیت کوین تان را به آنها بدهید. بعد باید منتظر باشید تا بیت‌کوین تان به حسابتان واریز شود.
پیشنهاد می کنم حتماً از وب سایت های معتبر بیت کوین خرید و فروش کنید.
به این دلیل که بیت کوین غیر قابل پیگیری و غیر قابل برگشت است است افراد زیادی از طریق بیت کوین کلاهبرداری می کنند.
حتماً برای کسب درآمد از بیت کوین از صرافی های آنلاین معتبر که احراز هویت می کند استفاده کنید.
دلیلش هم مشخص است چون این قانونی هستند و کلاهبرداری نمی کنند.
برای فروش بیت کوین هم به همین صورت باید عمل کنید.
با این تفاوت که شما ابتدا باید پول را دریافت کنید و سپس بیت کوین را به حساب آنها منتقل کنید.

بیت کوین چگونه استخراج میشود؟

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
یکی از مهمترین سوالاتی که بسیاری از افراد در زمینه کسب درآمد از بیت کوین از من می پرسند این است که بیت کوین چگونه استخراج میشود؟
آیا ما هم برای کسب درآمد از بیت کوین می توانیم آن را استخراج کنیم یا نه؟
بیت کوین یک سیستم همتا به همتای است که توسط هر کسی که از آن استفاده می کند ایجاد می شود و بخش کوچکی از آن را تشکیل می دهد.
هر کسی که از بیت کوین استفاده میکند به عنوان پاداش بیت کوین دریافت می کنند.
همان طور که قبلاً چندین بار اشاره کردم بیتکوین به هیچ چیز وابسته نیست.
یعنی مثل پول های رایج کشور های مختلف دست دولت نیست که هر موقع نیاز داشت آن ها را چاپ کنند.
بیت کوین توسط ماینر ها استخراج می شود.
ماینر ها توسط نرم افزارهایی که یک سری معادلات ریاضی را حل می کنند بیت کوین استخراج می شود.
این روش یکی از روش های کسب درآمد از طریق بیت کوین است که توسط ماینر ها انجام می شود.

ادامه

البته این روش کسب درآمد از بیت کوین یک مقدار سخت و دشوار است.
هرچه تعداد ماینر ها در استخراج بیت کوین بیشتر شود شما سخت تر می توانید بیت کوین استخراج کنید.
البته قیمت بیت کوین هم به ماینر ها مرتبط است
مثلاً چند وقت پیش که قیمت بیت کوین افت کرده بود ماینرها فعالیت خودشان را قطع کرده بودند و بیت کوین استخراج نمی‌کردند.
سرعت استخراج بیت کوین هم به سیستم شما بستگی دارد.
هرچه کانفیک سیستمتان بالاتر باشد سرعت استخراج بیت کوین بیشتر میشود.
اگر هم سیستم کامپیوتر شما قدیمی است رم، سی پی یو و کارت گرافیک ضعیفی دارد احتمال سوختن سیستم تان وجود دارد.
البته استخراج بیت کوین توسط سیستم های شخصی کار بسیار سختی است.
به همین دلیل شما را با روش های راحت تر برای درآمدزایی از بیت کوین آشنا خواهم کرد.
در ادامه روش هایی را برای کسب درآمد را به شما آموزش خواهم دادم که خیلی راحت تر و بدون نیاز به سیستمی میتوانید کسب درآمد از طریق بیت کوین داشته باشید.
پس در ادامه همراه ما باشید تا شما را با ۱۲ روش واقعی کسب درآمد با بیت کوین آشنا کنم.

بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین

نحوه درآمد زایی با بیت کوین
۱- روش قطره‌ای یا فاست، پرداخت به ازای کلیک و مشاغل کوچک
۲- ساخت کمپین امضا در انجمن بیت کوین تاک
۳- تریدر / معامله‌گر کسب درآمد از بیت کوین
۴- ترویج و تبلیغ لینک‌های بازاریابی کسب درآمد از بیت کوین
۵- وبلاگ‌نویسی در حوزه‌ بیت کوین و ارزهای دیجیتال
۶- فروش محصولات و خدمات مربوطه
۷- استخراج بیت کوین
۸- وام دهی (بیت کوین قرض دهید!)
۹- روش هایپ
۱۰- گرفتن فورک های بیت کوین و ایردراپ ها
۱۱- کسب درآمد از بیت کوین با دیدن تبلیغات
۱۲- کسب درآمد از طریق باینری آپشن

سایت‌های زیر، معروف‌ترین سایت‌های کسب رایگان بیت کوین از طریق گزینه‌ claim هستند:

www.satoshihero.com
www.Freebitcoin.in
www.MoonBitcoin.in
www.MoonDash.co.in
www.Bonusbitcoin.co

پاسخ دهید