قانون ارتعاشات چیست

قانون ارتعاشات چیست

قانون ارتعاشات چیست

هر چیزی که در جهان هستی وجود دارد، در حال ارتعاش و فرستادن فرکانس است. فرکانس ها تفاوت هایی با یکدیگر دارند، به عنوان مثال فرکانسی که یک صندلی از خود مرتعش می کند با فرکانس فرستاده شده از مغز ما متفاوت است.براساس قانون فرکانس ،مغز ما روزانه فرکانس های زیادی از خود مرتعش می کند و همچنین این فرکانس ها، انرژی مشابه خود را جذب خواهند کرد، به همین دلیل افراد زیادی با استفاده از فرستادن فرکانس مثبت قادر به جذب انرژی مثبت بیشتر و همچنین تغییر و بهبود زندگی خود هستند. شما به چه اندازه در طول روز به سلامتی، ثروت بیشتر و آرامش فکر می کنید؟ شما در هر مدار یا فرکانسی که قرار داشته باشید، چه مثبت و چه منفی، چیزهایی را به خود جذب خواهید کرد که در مدار یا فرکانس شما قرار دارند، به عنوان مثال محال است در مدار ثروت قرار داشته باشید اما کسی از شما کلاه برداری کند.

قانون ارتعاشات چیست

شما با فرستادن فرکانس مثبت و قرار گرفتن در مدار مورد علاقه خود، می توانید از مدارهای قبلی بیرون آمده و در مسیر تغییر مدار جدید و ایده های جدید، منتظر اتفاقات تازه باشید.جذب اتفاقات خوب و همچنین قرار گرفتن در مسیر خوشبختی و ثروت، نشان دهنده آن است که در حال تغییر فرکانس و مدار خود هستید. یعنی هرگاه سپری کردن روزها برایتان عذاب آور نبود، در حال پیشرفت فردی و اقتصادی بودید و همچنین به خواسته های خود نزدیک می شدید، بدانید که در مسیر درستی قرار گرفته اید.

قانون اول در عالم هستی قانون ارتعاش هست وقانون جذب قانون ثانویه .
یعنی اگر مفهوم ارتعاش را ندانید قانون جذب برایتان عمل نمیکند .

ارتعاش فرستادن یعنی چه

ارتعاش به معنای یکی شدن با خواسته تان است ونه فقط فکر کردن .وقتی به چیزی میاندیشید فقط دارید فکر میکنید واین ارتعاش نیست وپاسخی دریافت نمیکنید ولی ارتعاش همسو شدن با هدف وخواسته است مثلا اگر شما آرامش میخواهید این طور باید ارتعاش بفرستید باید همه وجودتان آرامش شود وآن را احساس کنید باید خودتان را آرام کنید وخوب احساس کنید تا قانون به کار بیافتد وآرامش در همه امور زندگیتان را دریافت کنید نه اینکه فقط به آرامش فکر کنید.

یا مثلا پول میخواهید باید ارتعاش پول بفرستید باید همه وجودتان سرشار از شوق پول باشدباید آن مبلغ کم پولی را که دارید هر چند ناچیز را دوست داشته باشید نه اینکه از کم بودنش ناله کنید قانون جذب کم و زیاد نمیفهمد وقتی میبیند شما از پولتان احساس خوبی دارید این رابه معنای پول داشتن شما میگیرید واز آن مقدار بیشتری به شما میدهد این یعنی ارتعاش، شما با پول یکی میشویدیا هم ارتعاش میشوید. پس تا زمانی که ارتعاش را درست نفرستیم قانون به ما جواب نمیدهد و ارتعاش = همسو شدن با خواسته+ احساس خوب داشتن ونه این، ارتعاش =فقط فکر کردن به خواسته.

اگر نمی‌خواهید نقش خود را از جهان هستی حذف کنید، پس باید جنگاور درون را بیرون بکشید و با باورهای محدود‌کنندۀ خویش ستیز نمایید و در مقابل سایرینی که (هرکسی و هر عاملی) احساسات و خلق شما را تحت الشعاع قرار می‌دهند، بایستید. شما انسان هستید و طبیعی است که نتوانید تک تک لحظات را خوشحال باشید. لازم است برای تحقق این موضوع تغییرات بزرگی اعمال کنید. شما می توانید بیشتر لحظات خود را در دنیای انگیزه، عشق و اشتیاق سوزان آکنده از احساس بسیار خوب سپری کنید.

قانون ارتعاشات چیست

اما حال که آگاهی بیشتری از نحوۀ خلق واقعیت خویش دارید، باید افکار، احساسات و باورهایی را انتخاب کنید که با خواسته‌های شما تطابق بیشتری دارند. این همان هم سویی ارتعاشی با آرمان های شما را به دنبال خواهد داشت.شما نمی‌توانید احساسات ناخوشایند خویش و بازماندن از دستیابی به خواسته‌هایتان را گردن سایر بیندازید. باید این موضوع را درک کنید که در تمام این مسائل مختار هستید و می‌توانید انتخاب کنید. این سایرین بد و یا تاثیرات بد آن ها را حذف کنید و اگرنه شما حذف خواهید شد.

شکی نیست که یک فرآیند مشخص پیش رو دارید و باید با خود مهربان باشید. بگذارید از احساسات رها باشید و خلق‌های بد و لحظات ترس و شک را بپذیرید زیرا آن‌ها اجتناب نا‌پذیر می‌باشند. خوشبختانه کمال پرستی برای بهبود وضع زندگی ضروری نیست. اما باید تمایل وجود داشته باشد تا مرکز توجه و تمرکز خود را تغییر دهید و بدون دلیل احساس بهتری داشته باشید. این کار به شما کمک می‌کند تا خواسته‌هایتان را با سرعت بیشتری جذب کنید.

ممکن است گمان کنید که این دلیل کافی است، اما ذهن شما بحث‌هایی بسیار جدی در مخالفت با آن بر می‌انگیزد. ما حتی می دانیم انگیزه کافی برای این نوع زندگی وجود ندارد، اما شما می‌توانید به مرور زمان آن را ایجاد کنید.به مرور زمان، ارتعاش شما به مدت بیشتری در فرکانس‌های بالاتر باقی خواهد ماند و هنگامی که به جاده خاکی بزنید، می‌توانید به سرعت بیشتری دوباره به مسیر قبلی خویش بازگردید. شما هرگز نمیتوانید 180 درجه بطور ناگهانی تغییر فرکانس بدهید. این کار چه فایده ای دارد وقتی زندگی ارتعاش جدید مال شما نیست و خیلی زود به ارتعاش قبلی و عادت شده خودتان بر میگردید.

قانون ارتعاشات چیست

بهترین تغییر ارتعاش آن است که مزه کنید و اگر خوشتان آمد کمی تغییر ارتعاش بدهید و این تغییر گاماس گاماس ادامه داشته باشد. ما انسانیم و مجبوری به روش انسان ها تغییر کنیم. تغییرات تدریجی ماندگاری بیشتری هم دارد. حتی احتمال زیادی دارد عادت ذهنی شما شود.به خود اجازۀ انجام کارهایی را بدهید که احساس بهتری در شما ایجاد می‌کنند، مهم نیست چه کاری. هر چه باشد ارزشمند است. این احتمالاً مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید تا در ارتعاش رویاهای خود به اوج برسید.

چکیده
بیشتر به قوانین جهان هستی فکر کنیم!!!!! یادت باشد هر ارتعاشی که از خودت ساطع کنی٬آینده ات را خلق می کند. مراقب باش چه چیزی را مرتعش می کنی. بر اساس این که چه طور هر چیزی احساس تو را تحریک می کند٬ تصمیم گیری کن. طولی نمی کشد توجه بیشتری به احساسات منفی ات که مایلی آن ها را تحمل کنی٬ نشان خواهی داد٬که این توجه به خود واقعی است. با قانون باور و جذب همراه باشید.
حالا نوبت شماست….
لطفا نظرات و احساس خودتان را بعد از خواندن این مقاله با ما در زیر این پست بخش نظرات، به اشتراک بگذارید.

پاسخ دهید