دانلود کتاب ملاقات با دختر صد در صد دلخواه در یک صبح زیبای بهاری

کتاب دیدن دختر صد در صد دلخواه در صبح زیبای بهاری

دانلود کتاب ملاقات با دختر صد در صد دلخواه در یک صبح زیبای بهاری را از دست ندهید. دل نوشته هاروکی موراکامی است که یک صبح بهاری زیبا را با ملاقات دختری اغاز میکند که عاشق او میشود. برای مطالعه کامل کتاب با تیم راز ثروت همراه باشید.

در مورد کتاب

در یک خیابان فرعی در محله ای پر رفت و آمد در یک صبح زیبای بهاری هارایوکو در توکیو، از نزدیک دختر صد در صد مورد علاقه ام عبور کردم. راستش را بخواهید، زیاد هم خوشگل نبود. هیچ خصوصیات چشمگیری نداشت. طرز لباس پوشیدنش عادی بود. به گونه ای بود که جای خالی بالشتک را پشت موهایش احساس میکردم، شاید شما فکر کنید جوان باشد ولی اینطور نیست.

تقریبا سی سال سن دارد. نمیتوانم بگویم همانند دختر است. با این وضعیت میتوانم حدس بزنم از فاصله ۴۵متری تشخیص میدهم دختر صد در صد دلخواه من است. وقتی او را میبینم، تپش قلبم شروع میشود. و دهانم خشک میشود. احتمالا شما به دخترهای خاصی علاقه داشته باشید. مانند دخترانی با مچ پای باریک، با چشم های درست، و بدون هیچ دلیلی به این دخترها جذب میشوید، و زمان تان را در رستوران ها میگذارنید.

ولی من معیارهای خاص خودم را دارم. بیشتر اوقات در رستوران ها به دخترانی که پشت میز هستند خیره میشوم. بخاطر اینکه حالت بینی اش را دوست دارم. کسی نمیتواند این تقاضا را داشته باشد که دختر صد در صد دلخواهش هر معیاری که از قبل پیش بینی شده را داشته باشد، با اینکه این عادت را دارم همیشه به بینی آدم ها توجه میکنم الان نمیتونم او را به یاد بیاورم. فقط تنها چیزی که به یادم می آید این است که چهره اش جالب نبود. این خیلی برای من عجیب است…

 دانلود کتاب ملاقات با دختر صد در صد دلخواه در یک صبح زیبای بهاری اینجا را کلیک کنید.

پاسخ دهید