زندگینامه فرناندا کلمبو الیانا اولین کمک داور زن تاریخ فوتبال

زندگینامه فرناندا کلمبو الیانا

زندگینامه فرناندا کلمبو الیانا اولین کمک داور زن تاریخ فوتبال

فرناندو کلمبو الیانا نخستین کمک داور زن تاریخ فوتبال است که بارها به عنوان داور در مسابقات لیگ فوتبال برزیل حضور داشته است، وی همچنین در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان داور بین المللی برگزیده شد.

دوران کودکی فرناندا کولومبو

فرناندا کولومبو الیانا در سال ۱۹۹۳ میلادی در کشور برزیل متولد شد. او از همان دوران خردسالی برخلاف دختران هم سن و سالش علاقه ی فراوانی به ورزش فوتبال داشت. همین علاقه و گرایش زیاد هم سبب شد که این رشته ی ورزشی را دنبال کند.

آغاز فعالیت حرفه ای فرناندا کولومبو

زندگینامه فرناندا کلمبو الیانا

فرناندا کلمبو از سن بیست و یک سالگی در کنار فعالیت در ورزش فوتبال، کار خود را به عنوان داور فوتبال هم آغاز کرده است. وی خیلی زود در این حرفه پیشرفت کرد، به گونه ای که در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان داور بین المللی برگزیده شد و کار خود را در عرصه های بین المللی نیز ادامه داد.وی همچنین به عنوان داور فوتبال، بارها در لیگ برزیل و مسابقات لیگ کشور خود حضور پیدا کرده و به قضاوت و داوری پرداخته است. فرناندا کلمبو الیانا برزیلی بعد از گذشت دو سال از حضور در بازی های لیگ مردان برزیل به عنوان داور مسابقات، موفق شد عنوان بهترین دستیار داور جهان را به خود اختصاص دهد. یکی از آرزوهای های فرناندو این است که روزی بتواند در مسابقات جام جهانی به عنوان داور حضور پیدا کند. اکنون باید ببینیم چه زمانی آرزوی وی محقق خواهد شد و به عنوان داور در مسابقات جام جهانی حضور پیدا خواهد کرد. فرناندو کلومبو به جز فوتبال و داوری در صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد، به این دلیل که او جزو زیباترین زنان برزیل به شمار می رود و ۱۸۹ سانتی متر قد دارد. او هم اکنون یکی از اعضای هیئت مدیره برنامه ی پرطرفدار Show Do Esporte هم می باشد.

زندگی خصوصی فرناندا کولومبو

زندگینامه فرناندا کلمبو الیانا

فرناندا کلمبو با ساندرا ریچی ازدواج کرده است. ساندرا ریچی یکی از داوران معروف بین المللی فوتبال است که در مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ هم قضاوت بازی های مهم را برعهده داشت.

چکیده
فرناندا کولومبو الیانا در سال ۱۹۹۳ میلادی در کشور برزیل متولد شد.فرناندا کلمبو از سن بیست و یک سالگی در کنار فعالیت در ورزش فوتبال، کار خود را به عنوان داور فوتبال هم آغاز کرد.فرناندو کلمبو الیانا نخستین کمک داور زن تاریخ فوتبال است.

پاسخ دهید