روش های درمان انرژی منفی

روش های درمان انرژی منفی

روش های درمان انرژی منفی ، انرژی منفی می تواند به راحتی روی هرکسی اثر بگذارد . افراد منفی اندیش افرادی هستند که دائما در مورد زندگی گله و شکایت می کنند، رفتارهای بدی از خود نشان می دهند و با حس منفی، ممکن است شما را از پای در بیاورند. با راز ثروت انرژی های منفی را از خود دور کنید.

علائم وجود انرژی منفی در بدن چیست ؟

انرژی در اطراف ماست و هرچقدر که بیشتر به انرژی اطراف خود فکر کنیم، تاثیر بیشتر و محسوس تری را از آن می گیریم  این حالات به شما نشان می دهد انرژی های منفی درون بدن تان وجود دارند :
 سردرد مداوم
 خستگی
 بی قراری
 بی خوابی
 شکم درد
 تحت فشار بودن
 نفس تنگی
 تیرگی ذهن

راه های از بین بردن انرژی منفی بدن

روش های درمان انرژی منفی
از گیاهان شفابخش استفاده کنید.
با آب نمک استحمام کنید .
مدیتیشن کنید.
اطراف خود را با افراد مثبت نگر پر کنید .
یک دوش جنگلی بگیرید.

راه های از بین بردن انرژی منفی از خانه

روش های درمان انرژی منفی

۱٫ بهم ریختگی ها را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید.

بله به همین دلیل است که بعد از مرتب کردن اطراف خود حس بسیار خوبی می گیرید .
انرژی درون اجسام مخصوصا در اجسام قدیمی باقی می ماند
و حال بسته به نوع انرژی، ممکن است که به صورت:
فیزیکی
ذهنی
روحی
معنوی
مانع حرکت ما به سمت جلو بشوند و زمانی که دور و بر خود را با اجسام به درد نخور پر کنید، هیچ فرصتی برای وارد شدن چیزهای جدید به زندگی شما ایجاد نمی شود .
پس حتما باید مطمئن باشید که از هر چیزی که اطراف شماست، لذت می برید و اگر اینگونه نیست پس آن را دور بریزید .

۲٫ بخور خشک بگیرید.

بوی این بخور می تواند از لحاظ روحی و معنوی فضای خانه را لطیف کند و همچنین باعث می شود که فرد احساس آرامش پیدا کند و فضا را آرام کند ، فضای منزل نیز برای مدیتیشن مناسب می شود .

۳٫ اجازده دهید که باد بوزد.

اولین اقدام برای از بین بردن انرژی های منفی این است که خانه را با طبیعت درگیر کنید .
به این گونه که تمام پنجره های خانه یا یکی از مهم ترین آن ها را باز کنید تا باد به داخل منزل بوزد .
هوای کثیف و انرژی منفی خانه جای خود را به هوای تازه و مطبوع خواهند داد .

۴٫ لوازم عتیقه را از انرژی های منفی پاک سازی کنید.

عتیقه ها اجسام بسیار زیبایی هستند اما انرژی تاریخی خود را دارند .
برای این که مطمئن شوید که انرژی صاحب گذشته این عتیقه روی شما تاثیر نمی گذارد، باید هر کدام را به دقت بشویید تا پاکسازی شوند .

۵٫ لوازم شکسته را دور بیاندازید یا آن ها را تعمیر کنید.

نگهداشتن اجسام شکسته از لحاظ فنگ شویی تاثیر بدی دارد و سطح پذیرش و تحمل شما را در زندگی تنظیم می کند . این اجسام درون خود انرژی منفی دارند و اگر جسم شکسته مرمت پذیر نیست، باید آن را دور بیاندازید و به جای آن می توانید از یک جسم تمیز و نو از همان نوع استفاده کنید .
روش های درمان انرژی منفی

۶٫ روشن کردن شمعدان در کل خانه

یکی از تکنیک های معروف در بسیاری از کشورها این است که برای از بین بردن انرژی های منفی شمعدانی ها را در خانه روشن می کنند و در نتیجه بوی سوختن شمع ها باعث می شود که انرژی های منفی و آلودگی ها از بین برود .

۷٫ در منزل خود کریستال نگه دارید.

کریستال های متنوع انرژی های مختلف را درون خود نگه می دارند اما کریستال های مشخصی وجود دارند که می توانند انرژی منفی را دور کنند .
کریستال کهربای اصل مشکی یکی از آن هایی است که توانایی از بین بردن انرژی های منفی را از خانه دارد که می توانید با نگه داشتن تعدادی از آن ها در منزل تمام انرژی های منفی را از بین ببرید .

۸٫ روغن نارنج را به سراسر خانه اسپری کنید.

این مرکب تازه می تواند محیط خانه شما را مطبوع کند و احساسات و انرژی های منفی را نابود کند .
می توانید چند قطره از این روغن را در آب بریزید و آن را در خانه خود اسپری کنید .

۹٫ لوازم منزل را جابجا کنید.

تغییر کردن می تواند کمی سخت باشد اما نباید از آن بترسید. یکی از راه ها برای تازه کردن محیط خانه این است که لوازم را در منزل خود جابجا کنید و دکوراسیون را تغییر دهید که با این کار ناخوداگاه حس شادی و سرزندگی به شما منتقل می شود که هزینه ای هم برای شما نخواهد داشت .

 ۱۰٫ در اتاق خود یک زنگ بگذارید.

صدا های مختلف از یک زنگ در چهار گوشه اتاق می تواند فضای فیزیکی شما را احیا کند . می توایند از این صدای زنگ استفاده کنید و بر روی خلاصی انرژی تمرکز کنید و به جای آن حس فراوانی را به خود جذب کنید .

۱۱٫ سبز باشید.

گیاهان یکی از زیباترین فیلترهای طبیعی هستند پس در هر قسمت از خانه حداقل از یک گیاه نگهداری کنید . افراد عقیده دارند زمانی که همراه با یک گلدان کوچک می خوابند، احساس بسیار بهتری نسبت به بقیه اوقات دارند .
روش های درمان انرژی منفی

 ۱۲٫ از فضای خانه مراقبت کنید.

زمانی که دیگران با وسیله هایشان فضای خانه شما را شلوغ می کنند، از آن ها بخواهید تا لوازم خود را بردارند و خانه خود را تنها با وسایل شخصی و انرژی مثبت لوازم خود پر کنید .

۱۳٫ به موسیقی با فرکانس بالا گوش دهید.

نواختن موسیقی با ویبراسیون بالا می تواند تفاوت مشهودی را در خانه ایجاد کند و همه ما به این موضوع واقف هستیم که موسیقی های مختلف چه تاثیراتی را روی زندگی مان می گذارند .
افکار منفی

۱۴٫ کندر بسوزانید.

سوزاندن کندر و پخش شدن بوی آن در منزل می تواند انرژی های منفی را از بین ببرد ، در صورتی که این ماده را در دسترس نداشتید، می توانید بوی زغال سوخته را در منزل تجربه کنید .

۱۵٫ ظرف های نمک را پر کنید.

نمک ارگانیک تاثیر زیادی در از بین بردن حس بد دارد. می توانید چهار طرف را از آب و نمک پر کنید و آن را در چهار گوشه خانه قرار دهید و هر ۲۴ ساعت آب ظرف را خالی کنید و سپس ظرف را بشویید و این کار را در زمانی که فردی در خانه مریض است، هرگز فراموش نکنید و سپس آب و نمک تازه را وارد آن کنید .

دور کردن انرژی های منفی با این روش ها

شیوه های درمان انرژی منفی

گفتن کلمه نه

کلمه نه و بله دو کلمه قدرتمند هستند که نحوه استفاده از آنها در زندگی شما تعیین کننده است . پس سعی کنید «نه» و یا «بله» گفتن را به موقع به کار ببرید و بلافاصله بعد از یک درخواست،آنها را بکار نبرید .افراد مثبت نگر اولویت های خودشان از خشنودی دیگرانبرایشان با ارزش تر است . به همین علت گاهی نیز پاسخ منفی به درخواست دیگران می دهند.

اهمیت ندادن به تایید دیگران

اگر می خواهید احساس خوبی داشته باشید و فرد شادی باشید اجازه ندهید نظرات منفی دیگران شما را تحت تاثیر قرار دهد و فلج کند .
افراد مثبت فکر کرده و اقدامی حتی معکوس نسبت به بقیه مردم را انجام می دهند.
آن ها از انتقاد دیگران نمی ترسند و عقاید خود را بر اساس نظر آنها شکل نمی دهند بلکه از منتقدان به عنوان یک شاخص معتبر و خوب استفاده می کنند.
امور زیادی در فکر شما برای حرکت به سوی موفقیت وجود دارد که به تایید دیگران احتیاج ندارد.
شیوه های درمان انرژی منفی

دوری از افراد منفی نگر

خلق شادی درونی

انگیزه های بیرونی مبنای شادی افراد شاد نیستند زیرا اگر انگیزه های بیرونی، از بین بروند شادی آنها نیز زایل می گردد و حال خوبشان خراب خواهدشد. پس افراد شاد همیشه دنبال منابع درونی انرژی مثبت هستند و روی ذهن خود تمرکز می کنند.

تمرین مثبت نگری

این افکار شماست که می تواند اعمال تان را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین اگر منفی نگر باشید، آینده روشنی نخواهید داشت. افراد مثبت نگراعتقادی به بهانه هایی که به ذهن شان خطور می کنند، ندارند و چنانچه پیش از این در نمناک گفته شد آن ها موفقیت خود را از طریق مثبت نگری و پیدا کردن وجه مثبتی از هر مشکل، کسب می کنند.

دلایلی برای خودباوری

افکار منفی همیشه مانعی بر سر راه موفقیت است پس هرگز اجازه ندهید افکار منفی شما را ناراحت کند.
ممکن است گاهی اوقات افرادی به دنبال آسیب رساندن به شما باشند، اما تا زمانی که به خودباوری برسید این خود باوری برای شما مهم تر و اثرگذارتر از هر چیزی خواهد بود.
دلایل زیادی برای خودباوری حتی زمانی که شما کاملا احساس ناتوانی و بی ارزش بودن می کنید، وجود دارد.

قطع رابطه با افراد منفی نگر

محیط اطراف بر شما تاثیر فراوانی می گذارد . اگر زمان خود را با افراد مثبت نگر بگذرانید مطمئن باشید دید مثبت آنها به شما سرایت می کند و اگر با افرادی که مدام در حال گله و شکایت هستند، معاشرت کنید خیلی سخت می توانید افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

مسئولیت پذیری

افراد مثبت نگر مسئولیت زندگی شان را خود بر عهده می گیرند و پیروزی و شکستی را که در زندگیشان اتفاق می افتد را تقصیر دیگران و عوامل خارجی نمی اندازند و این اتفاقات همواره اثری از افکار و اعمال خود آنها تلقی می شود. آنها برای بهبود شرایط همواره روی موارد قابل دسترسی تمرکز می کنند و به جای نا امیدی به خاطر عوامل خارجی به دنبال پیشرفت و کسب تجارب جدید می باشند.
شیوه های درمان انرژی منفی

کنترل افکار

ذهن انسان می تواند در اثرعوامل خارجی تمرکز خود را از دست بدهد. اگر افراد مثبت نگر افکارشان را کنترل نکنند، نمی توانند اعمال و رفتارشان را کنترل کنند ، این افراد به دنبال آموختن و تمرین روش های کنترل ذهن هستند.

اختصاص زمانی برای آسودگی خاطر

شیوه های درمان انرژی منفی
افراد مثبت نگر گاهی به جای تلاش برای عالی بودن، اهداف و جاه طلبی های خود را کاهش می دهندو آهسته تر به جلو حرکت می کنند .
آن ها با این روش از انرژی ای که به ایجاد انرژی منفی می انجامد ، جلوگیری می کنند.
این افراد برای حرکت بیشتر گاهی یک قدم به عقب بر می دارند.

تمرین به طور منظم

ورزش و تمرین های منظم سبب ترشح هورمون اندورفین در بدن و ایجاد «احساس خوب» در انسان می شود . پس به طور منظم ورزش کنید تا استرس شما کاهش و شادی شما افزایش بیابد. عواقب بدی در انتظار شماست ، اگر به نیازهای بدن تان توجه نکنید.

گذراندن اوقات در طبیعت

شیوه های درمان انرژی منفی
افراد شاد و مثبت زمانی از اوقات خود را در طبیعت سپری می کنند زیرا گذراندن وقت در طبیعت ذهن را پاک و بدن را آرام می سازد. برای جریان داشتن انرژی جدید در شما این راه بسیار موثر خواهدبود.

دوری از خرج های اضافی

زیاد خرید کردن یک رفتار ناسالم است که انسان های مثبت از آن دوری می کنند زیرا دوست دارند در عوض این کار وقت و هزینه خود را صرف کشفیات جدید در جهان و خلق خاطرات کنند.
هرچند، زیاد خرید کردن در ایجاد احساس خوب در شما ایجاد کند، اما در یک بازه طولانی مدت، این کار یک رفتار ناسالم است که انسان های مثبت از آن به هر قیمتی دوری می کنند.  آن ها ترجیح می دهند وقت و هزینه خود را برای کشفیات جدید در جهان و خلق خاطراتی بسیار بزرگ صرف کنند.

پذیرفتن شکست

تنها راه برای یادگرفتن و رشد کردن افراد مثبت این است که شکست را می پذیرند آن ها به جای تسلیم شدن برای بالا رفتن و به دست آوردن دوباره جایگاه رفیع خود زمانی که سقوط می کنند کار می کنند. هنگام شکست و ایجاد احساسات منفی این باور را دارند که این امور گذرا هستند و به سرعت محو می شوند.
آن ها افکار مثبت را برای سرعت بخشیدن به این روند، پرورش می دهند.
روش های درمان انرژی منفی
روش های درمان انرژی منفی

باور به وجود راه حل برای هر مشکلی

گاهی اوقات در زندگی ما به توانایی های خود برای حل مشکلات شک می کنیم . افراد مثبت نگر همیشه به این می اندیشند که یک راه برای غلبه بر مشکلات وجود دارد و این باور را حتی هنگام به اوج رسیدن مشکلات دائما در ذهن خود نگه می دارند و با این باور می توانند مشکلشان را حل کنند.
نظر شما درباره انرژی منفی چیست؟
آیا این تجربه را داشته اید؟
با ما همراه باشید

پاسخ دهید