راز های سخنرانان انگیزشی برتر

رازهای سخنرانان انگیزشی برتر

راز های سخنرانان انگیزشی برتر

شاید شما هم جزء ان دسته افرادی باشید که دوست دارید رازهای سخنرانان انگیزشی برتر را بدانید، تا شما هم بتوانید مانند آنها سخنرانی کنید. اکثر افراد این سوال را از خود میپرسند، چه روش های وجود دارند تا من بتوانم زندگی ام را بهتر کنم؟ یا اینکه چگونه میتوانم به آرزوهایم برسم؟ این سخنرانان برتر به شما کمک میکنند تا تمام مشکلاتتان را حل کنید. دقت داشته باشید میگویم کمکتان کنند چون هر کسی باید خودش برای حل مشکلاتش قوی باشد. با ما همراه باشید تا راز های سخنرانان انگیزشی برتر دنیا را بدانید، تا از آنها الهام بگیرید.

مشخصات سخنرانان انگیزشی برتر جهان

۱- جیمز ملینچک

جیمز ملینچک

جیمز حالت های احساسی و داستان های انگیزه بخش را با کمی سخنان لطیف و شوخی ترکیب می کند و پیام پرمحتوایی ارائه می دهد که مخاطب را به نتایج حیرت انگیزی می رساند! کارش را با سرمایه گذاری در وال استریت (Wall Street) شروع کرد. در دهه سوم زندگی اش بود که شریک یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ شد که با بازیگران، نویسندگان و ورزشکاران حرفه ای و معروف کار می کرد. الان هم سه کسب و کار بزرگ را هدایت می کند و هشت کتاب نوشته است. در کنار تمام اینها سخنران بزرگی است که در تمام جهان شناخته شده است. به مردم یاد می دهد که چطور سخنران انگیزشی برتر باشند.

۲- لس براون

لس براون نه تنها یکی از معروفترین سخنرانان برتر دنیاست که نویسنده و مجری تلویزیونی فعالی هم هست. آوازه لس براون از آنجا شروع شد که پیام های سرشار از انرژی به مردم می داد و به آنها می گفت چطور از شر داروهایشان خلاص شوند و به کمال خودشان تکیه کنند. این پیامی است که لس از زندگی خودش یاد گرفته و می خواهد آنچه را که خودش می داند، به دیگران هم بگوید و در زندگی شان به کار بگیرند.

لس براون با به کار گیری پیام های قوی و درس های دگرگونی درونی به دیگران چیزهای مختلفی یاد می دهد و الهام بخش زندگی بسیاری شده و مخاطبش را به سطوح تازه ای از درک و خودشناسی می رساند. به نظر من لس براون و James Malinchak و Stephen Pierce سه تا از بهترین ها هستند. لس در کلاس هایش درس های سخنران شدن هم دارد و به دیگران آموزش می دهد که چطور یک سخنران انگیزشی فوق العاده باشند.

۳- آنتونی رابینز

شاید آنتونی رابینز را با نام تونی رابینز هم بشناسید. از زمانی که پدر و مادرش از هم جدا شدند، سختی های بسیاری کشیده بود. نام خانوادگی پدر دومش را برای خودش انتخاب کرد بعدها پزشکان تشخیص دادند که تومور مغزی دارد و گسترش ناگهانی اش باعث شده بود دست ها و پاهایش به شکل غیرطبیعی بزرگ شوند. یکسری کتابهای پرفروشش درباره موفقیت به نوعی قدردانی و سپاسگذاری از زندگی است. تونی برای خیلی ها مثل پدر اوم است! واقعا اثرات مثبت و چشمگیری در زندگی و ارزش های شخص می گذارد. یکی از پیام های اصلی تونی در تمام سخنرانی هایش این است «راز زندگی، بخشندگی است.»

۴- استفن پیِرس

استفن پیِرس

یکی از بهترین بازاریاب های اینترنتی استفن پیرس است. هم یک بازاریاب اینترنتی بسیار موفق است و هم یک سخنران حرفه ای میباشد. صحبت هایش واقعا مخاطب را ثابت  می کند و اثرات مثبت و خانایی در ذهن هر شنونده ای می گذارد.

۵- گرگ جیکوبز

پیام گَرگ این است که آن مانع لعنتی را از سر راه تان بردارید! یک بازاریاب اینترنتی بسیار معروف است و به خاطر حرف زدن و رک و راست بودنش طرفدارهای زیادی دارد. یک ویدئو از او دیدم که به نظر انسان بسیار قدرتمندی آمد و پیام های رشد شخصیتی اش خیلی کامل و منحصر به فرد بودند.

۶- تی هارو اکر

تی هارو اکر بهترین کسی است که می شود برای مشورت سراغش رفت. لیاقتش را دارد که عقاید و پول تان را با او در میان بگذارید. بهترین سمینارش «اسرار ذهن میلیاردر» است که خود من شرکت کردم و او را آنجا دیدم. واقعا متحول کننده بود چون باعث شد از شر تمام ترس ها و محدودیت هایم درباره پول و سرمایه خلاص شوم. اگر می خواهید انگیزه هایتان را پیدا کنید، موانع سد راه تان را بشکنید و در مسیر درست زندگی و موفقیت بیفتید، یک سری به وب سایتش بزنید.

۷- کریس هوارد

کریس هوارد روش هایی که برای سبک زندگی و ثروت در اختیار مردم قرار داده است مورد تحسین و استقبال جهانی قرار گرفته. کریستوفر هوارد نویسنده کتاب های پرفروش سال، سخنران برجسته و صاحب «آکادمی ثروت» و «راهکارهای کریستوفر هوارد» است. تقریبا بیست سال درباره راهبردهای موفقیت تجارت های بزرگ جهان و ذهن های نیکوکار و معنوی تحقیق کرده است. دانش فراوانش را از طریق کتاب ها و سمینارهای بین المللی اش با دیگران به اشتراک گذاشته و از همین راه ها توانسته به ثروتمند شدن صدها هزار نفر کمک کند و بهشان یاد دهد چطور زندگی شان را مهندسی کنند تا به آنچه لیاقتش را دارند برسند.

برنامه هایش برای هر نقطه از دنیا جواب می دهد. «آکادمی ثروت» توانسته یکی از بهترین شرکت های دنیا در زمینه پرورش ذهن و روح شودت و افراد بسیاری را در کوتاه ترین زمان تربیت کند. من خودم در سمینار «مسیر موفقیت» ایشان شرکت کرده ام و واقعا به نظرم متحول کننده بود.

۸- تویس اسمایلی

رازهای سخنرانان انگیزشی برتر۲

تویس اسمایلی «اولین شخصی است که همزمان اجرای دو برنامه تلویزیونی و رادیویی را به عهده گرفت». اولین بار وقتی با ویل اسمیت مصاحبه می کرد دیدمش. اسمایلی بیشتر به خاطر حرف های بی پرده و پر انرژی اش درباره سیاست شهره است. چون خودش یک دو رگه آمریکایی، آفریقایی است اکثرا هم با رهبران و متفکران سیاه پوست در برنامه هایش مصاحبه می کند. کتاب های بسیاری نوشته از جمله «چطور اوضاع سیاهپوست در برنامه هایش مصاحبه می کند.

کتاب های بسیاری نوشته از جمله «چطور اوضاع سیاهپوستان آمریکا را بهتر کنیم». گروه اسمایلی هم نام شرکتی است که با مدیریت خودش اداره می شود و برای کارهای متنوعی مثل جشنواره ها، برنامه های تلویزیونی، وبگاه ها، فیلم ها و سخنرانی هایش برنامه ریزی می کند.

۹- مارشال سیلور

مارشال سیلور یکی از مشهورترین چهره های تئوری ذهن در دنیا و استاد روانشناسی روابط بین افراد است. از دوران کودکی تا به امروز در تلاش بوده تا راهی برای مهار کردن قدرت ذهن بیاید. سفر سیلور از خانه مزرعه ای کوچکی در میشیگان شروع شد و مادرش برای بزرگ کردن و نگهداری از ده فرزندش باید سه جای مختلف کار می کرد. در دوران کودکی اش سختی های بسیاری کشیده بود. بی برقی، بی آبی، تلفن هم که دیگر اصلا نبود. با کمک مهارت هایی که از ضمیر ناخودآگاه پیدا کرده بود توانست تمام دنیای اطرافش را تغییر دهد.

حالا یک مشاور تجاری بسیار محترم است که برای بسیاری از شرکت های موفق کار می کند و همچنین خالق بهترین برنامه خودشناسی و خودسازی دنیاست. امروز مارشال را در دنیا به عنوان رهبر شماره یک برنامه های ضمیر ناخودآگاه و استاد ترغیب دیگران به سمت انرژی و اثرات مثبت در زندگی می شناسند.

۱۰- برایان تریسی

برایان تریسی

برایان تریسی مرجع پیشروی زمینه موفقیت است، صحبت های فوق العاده اش در زمینه مدیریت، خرید و فروش، تاثیرگذاری مدیریتی و راهکارهای تجاری بی نظیرش مملو از قدرت، ایده ها و راهکارهای اثباتش شده است که هر کسی در هر کجای دنیا که باشد و در هر زمینه ای که به کار بگیرد موفقیتش حتمی است. برایان شغل های بسیار موفقی در زمینه بازاریابی و فروش، سرمایه گذاری، گسترش املاک و اتحادیه های صنفی، واردات، توزیع و مشاوره مدیریت داشته است.

نویسنده ای چیره دست و محبوب ترین تولیدکننده برنامه های آموزشی صوتی و تصویری در تمام آمریکاست. خود من خیلی از برنامه هایش را دارم. اگر قصد رشد مداوم و دائمی در زندگی و شخصیت تان دارید باید کتاب ها و برنامه هایش را تهیه کنید!

۱۱- رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی یکی از بهترین هاست. تفاوت کیوساکی با بقیه مربیان انگیزشی در این موضوع خلاصه می شود که او اطلاعات بسیار خوبی از وضعیت مالی جهان دارد و یک جورهایی اقتصاددان محسوب می شود.

۱۲- دکتر جان دمارتینی

دکتر جان دمارتینی سخنران، معلم، فیلسوف، نویسنده ای الهام بخش و ستاره فیلم راز. دکتر دمارتینی از پیشروهای رفتارشناسی در دنیاست. وسعت دانش و تجربه اش برمی گردد به ۳۴ سال تحقیق و مطالعه بیش از ۲۸,۰۰۰ کتاب و مقاله در زمینه های مختلفی چون روانشناسی، فلسفه، عصب شناسی و فیزیولوژی. سالی ۳۰۰ روز در ۵۰ کشور مختلف دنیا سخنرانی دارد و ۴۰ کتاب نوشته است. حتما باید کارهایش را بخوانید!

۱۳- دیپاک چوپرا

دیپاک چوپرا که تخصص اش در روش های درمان هندی است. شهرتش با انتشار کتاب های «بدن جاودانه، ذهن بی پایان (۱۹۹۳)» و «هفت قانون معنوی موفقیت (۱۹۹۵)» آغاز شد. بعد از آن تبدیل به یک سخنران حرفه ای شد و برنامه های متنوع بسیاری برای درمان بدن، ذهن و روح معرفی کرد. بنیانگذار چوپراسنتر در کالیفرنیاست و کتاب های بسیار پرمحتوایش زندگی خیلی از انسان ها را دگرگون کرده است.

۱۴- وین دایر

وین دایر

دکتر وین دایر سال ۱۹۵۸ از دبیرستان دِنبی فارغ التحصیل شد و مدرک دکترایش را در رشته مشاوره از دانشگاه وین استیت (Wayne State) دریافت کرد. نویسنده ای با شهرت جهانی و سخنرانی قهار در زمینه خود آموزی. نویسنده بیش از ۳۰ کتاب و سازنده تعداد زیادی برنامه صوتی و تصویری است و در صدها برنامه تلویزیونی حضور موثر داشته و اندوخته هایش را در اختیار جویندگان موفقیت و خودشناسی در سرتاسر دنیا قرار داده است.

۱۵- دَن میلمَن

دن میلمن ژیمناستیک کار بسیار موفق، مدرس دانشگاه استنفورد و نویسنده ۱۳ کتاب در زمینه خودباوری است. مشهورترین کتابش زندگی نامه اش بود که به قلم خودش نوشته شد و با عنوان «راه جنگجوی صلح جو» روانه بازار شد. یک کار مشترک با آنتونی رابینز هم دارد به نام «جنبش استعداد بشری» که بسیار در جهان شناخته شده است.

چکیده

ما در این مقاله راز های سخنرانان انگیزشی برتر را برای شما بیان نمودیم. و اگر میخواهید مانند این افراد موفق در دنیا معروف باشید و به نحو احسن سخنرانی انگیزشی انجام دهید. پیشنهاد میکنم این مطالب را با دقت بخوانید، و از آنها برای موفقیت خود الگو بگیرید. باید بدانید عزم و اراده شما نسبت به انجام کارها مهمترین روش برای موفقیت است. از اینکه با ما همراه بودید، سپاسگذاریم.

پاسخ دهید