دانلود رایگان کتاب راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی

راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی

راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی به شما خواهیم گفت که  متاسفانه یکی از مشکلات اساسی و عمده ای که بسیار از افراد و خانواده ها با آن مواجه هستند مشکلات مالی و اقتصادی است.

نداشتن پول کافی و عدم استقلال مالی در زندگی چنان فشارهایی را بر افراد و خانواده ها متحمل می کنه که در بسیاری از موارد بسیار زجرآور و ناراحت کننده خواهد بود به همین علت همه افراد به نوعی به دنبال بدست آوردن پول و ثروت هستند تا از طریق آن بتوانند نیازها و خواسته هایشان را برآورده سازند. این که عدهای می گویند پول و ثروت خوشبختی نمی آورد و معیار یک زندگی موفق نیست در جواب این افراد باید گفت اتفاقا پول و ثروت  به اندازه ای مهم است که اگر شما آن را نداشته باشید از گرسنگی خواهید مرد. پول و ثروت می تواند نحوه زندگی شما را تغییر دهد و برای شما خوشبختی و آسایش را به ارمغان آورد .

بنابراین یکی از مسولیت های مهم شما در قبال خود و خانواده تان رسیدن به استقلال مالی است تا حدی که دیگر نگران پول نباشید،داشتن یک زندگی راحت و بدون دق دقه مالی آرزوی هر کسی است و هیچ کس نمی تواند ادعا کند چنین هدفی ندارد چون بیشتر نیازهای جسمی و گاهی روانی شما از طریق منابع مالی تامین می شود.

خلاصه کتاب راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی

سوال مهمی که شاید برای بسیاری از شما هم پیش آمده باشد این است که برای رسیدن به پول و ثروت و دست یابی به استقلال مالی باید چکار کرد؟

فرصت های میلیونی همیشه و در همه جا وجود دارند این وظیفه ما است که این فرصت ها را تشخیص دهیم و بتوانیم از آنها برای رسیدن به ثروت و استقلال مالی استفاده کنیم. این مهم نیست که  الان  در چه وضعیتی به سر می برید و چه میزان درآمد دارید مهم این است که شروع کنید و باور داشته باشید که می توانید ثروتمند شوید.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای رسیدن به ثروت و دست یابی به استقلال مالی کتاب ها و مقالات بسیار زیادی رو در مورد قانون جذب ،جذب ثروت ودست یابی به استقلال مالی مطالعه کرده اید و یا در آمورش ها و  سمینارهای مختلفی که در این زمینه ها برگزار شده است شرکت کرده اید اما سوالی که از شما دارم این است واقعا چند درصد این آموزش ها را توانسته اید در دنیای واقعی و زندگی خودتون عملی و اجرایی کنید؟… .

کتاب
راز جذب ثزوت و دست یابی به استقلال مالی
اما از کجا انقدر مطمعا این حرف ها را به شما می زنم؟

چون بسیاری از این روش ها و آموزش ها را خودم به شخص امتحان کردم و با صرف وقت و هزینه های بالا نه تنها هیچ جوابی نگرفتم هیچگونه تغییری هم در زندگی شخصی و مالی من ایجاد نشد اما برای اینکه واقعا مطمعن میشدم شروع کردم به  تحقیق و بررسی از افراد بسیاری که از این گونه روش ها و آموزش ها استفاده کرده بودند متاسفانه نتایج در این افراد هم مشابه نتایجی بود که خودم بدست آورده بودم پس به این نتیجه رسیدم که  این گونه آموزش ها فقط جنبه تئوری و تبلیغاتی دارند و تنها باعث پرشدن جیب افرادی  خاص می شود.

یک حقیقت بسیار تلخ:

متاسفانه در اکثر آموزش هایی که در حوزه قانون جذب، جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی وجود دارد اغراق ها و توهمات بسیار زیادی بوجود آمده و بعضی از افرادی که اینگونه آموزش ها دوره ها و سایت ها را راه اندازی میکنند از این اغراق ها و تو همات بوجود آمده سو استفاده می کنند و با جمع کردن عده ای دوره خود در پی پرکردن جیب خودشان هستند اکثر این افراد حتی به آموزش ها و حرف هایی که خودشان می زنند اعتقادی ندارند.

زیرا اگر به اینگونه آموزش ها اعتقاد داشتن به جای دادن وعده های بی پایه و اساس به دیگران از آن برای رسیدن خودشان به ثروت و استقلال مالی استفاده می کردند  و باید جز ده میلیاردر اول دنیا می بودند اما این در حالی است که میلیاردر ترین افراد دنیا کسانی هستند که در حرفه های پولساز و ثروت آفرین مشغول به رشد و فعالیت هستند.

اما خبر خوب این است که شما می توانید هر چیزی را که برای رسیدن به راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی نیاز دارید را بیاموزید شما در درونتان مجموعه ای از استعداد ها و توانایی ها بی نظیری نهفته است که اگر درست شناسایی و به کار گرفته شوند شما را قادر می سازند تا به هر هدفی که دارید برسید.

جواب تمامی این سوالات و همچنین صدها نکته ارزشمند که هرکدام به تنهایی می تواند زندگی مالی شما را برای همیشه عوض کند در این کتاب وجود دارد.

[download-attachment id="1942" title="دانلود رایگان کتاب راز جذب ثروت و دست یابی به استقلال مالی"]

پاسخ دهید