دانلود رایگان کتاب قانون توانگری

قانون توانگری

دانلود رایگان کتاب قانون توانگری

کاترین پاندر نویسنده کتاب قانون توانگری در سال ۱۹۲۷ متولد شد. او در کارولینای شمالی درباره آموزش و پرورش و تجارت درس خواند و بعد از آن در سال ۱۹۵۸ در لباس روحانیت در کلیسا شروع به کار کرد. کاترین پاندر در بیرینگهام، آلاباما و بعد آستین تگزاس و آن گاه سن آنتونیو به عنوان کشیش کار کرد. پاندر در سال ۱۹۷۳ به پام دیزرت کالیفرنیا رفت و تا به امروز در این منطقه سکونت دارد. کاترین پاندر ۱۶ کتاب را به رشته تحریر درآورده است که از جمله آنها میتوان «راز موفقیت پولی اعصار»، «قوانین پویای التیام» و «قدرت نیایش» اشاره کرد. او در سرتاسر آمریکا سخنرانی کرده است.

کاترین در کتاب قانون توانگری بیان می کند: قانون خلاقیت این است که به جای این که آرزوهای دیرین خود را با این بهانه که رویاهایی محال هستند سرکوب کنید، به طرزی سازنده به آن ها بنگرید. یعنی بدانید که آرزوهای راستین شما چیستند، و آن گاه از آرزوهایتان فهرستی تهیه کنید. به طور منظم به سراغ آن ها بروید و در صورت لزوم آن ها را عوض یا جا به جا کنید. وقتی آرزوهایتان را می نویسید، جایگاه ذهنی آن ها نیز منظم می شود.» می خواهم دیگر بار وعده ی گوته را به یادتان آورم: «انجام آن چه را که می توانی یا می اندیشی که می توانی، آغاز کن! در جسارت، نبوغ و اقتدار و اعجاز نهفته است.

این کتاب در ۱۶ فصل به اصول توانگری می پردازد:
حقیقت تکان دهنده در مورد توانگری، قانون خلاء، قانون خلاقیت، قانون تخیل، قانون فرمان، قانون افزایش، نگرشی نو نسبت به پول، استقلال مالی، اعتماد به نفس، دعا و…

برای دانلود رایگان کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر کلیک کنید

 

۶ نظر

  1. سلام آیا میتونم برای معرفی وفروش کتابهایم توسط سایت شما…با شما همکاری کنم؟

پاسخ دهید