تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

کارشناسان معتقدند سابلیمینال در جذب ثروت بدون تاثیر نیست. این مجموعه شامل فایل های صوتی هستند که از طریق همکاری آهنگسازان در برنامه ریزی ضمیر نا خودآگاه ساخته میشوند. این فایل ها حاوی پیام های پنهان در چارچوب نت های موسیقی میباشند. در این قسمت از مقاله با ما همراه باشید تا تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت را برای شما بیان کنیم.

نحوه تاثیر گذاری سابلیمینال در  جذب ثروت و فراوانی

قدرت واقعی شما در جذب هر چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان نهفته است. و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ضمیرناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید. تحقیقات دانشمندان ثابت کرده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد.

در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می‌دهد. ساده‌ترین روش بارگذاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) است. این روش کلید طلائی ورود به دنیای‌ ذهن و کنترل آن برای هر فرد می‌باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. در روش سابلیمینال مسیج، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد. برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود.

با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت. وقتی شما شروع به شنیدن این فایل می‌کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می‌شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه افزایش می‌یابد و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می‌شود.

 سابلیمینال مسیج چگونه به شما کمک خواهد کرد

تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

اولین قدم برای جذب پول ، ثروت و فراوانی، «تغییرالگوهای ذهنی» در ضمیر ناخودآگاه‌تان است. چرا که افکار ذهنی‌تان در جذب پول نقش اساسی دارد. مثلا اگر طرز فکر شما مانند یک قهرمان نباشد هرگز یکی از آنها نخواهید بود. حقیقت امر این است که اغلب مردم فکر می‌کنند زمانی که پول زیادی داشته باشند طرز فکر آنها همانند ثروتمندان خواهدشد؛ در حالیکه شما باید طرز فکر ثروتمندانه داشته باشید قبل از اینکه آن را به دست آورید، زیرا اگر این کار را نکنید ممکن است خودتان را نزدیک رویایتان ببینید، اما به آن نرسید. پس باید الگوهای ذهنی مربوط به ثروت و فراوانی و موفقیت را در خودتان تقویت کنید. و در ابتدا برای کار کردن روی ذهنتان باید الگوهایی منفی که در کودکی در مورد پول و ثروت در ذهن شما شکل گرفته است را اصلاح و تقویت نمایید.

ثروت را جذب زندگیتان کنید

آیا می خواهید از تمام باورهای محدود کننده‌تان در مورد پول، فراوانی و ثروت خلاص شوید
آیا می‌خواهید شکاف بین طرز فکرتان و نگرش فراوانی و ثروت را پر کنید
آیا می دانستید که پتانسیل تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند را دارید
آیا می خواهید زندگی سرشار از شادی و فراوانی را تجربه کنید

سابلیمینال مسیج، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس ارزشمندی است. سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان، فایل‌های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

بنابراین فایل‌های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.شما می توانید با تغییر طرز تفکرتان با استفاده از سابلیمینال مسیج جذب ثروت و فراوانی، به یک ثروتمند ذاتی تبدیل شوید.

مزیت سابلیمینال مسیج در جذب ثروت

تاثیر سابلیمینال در جذب ثروت

مزیتی که فایل های سابلیمینال مسیج نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. به محض اینکه به این فایل سابلیمینال که برای برنامه‌ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید.

فرصت های ثروت آفرین در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می‌شود. در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش جریان ثروت را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را که همان کسب پول و ثروت هست رو دریافت کنید توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتا نتیجه ای نمی گیرید.

چکیده 

سابلیمینال ثروت، ساده ترین روش بار گذاری ضمیر ناخودآگاه و ایجاد طرح های ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس بزرگی است. یکسری فایل های صوتی سابلیمینال با غیرفعال کردن ضمیر خودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا میکنید و دوباره ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی میکند. شما میتوانید با تغییر دادن طرز فکرتان با استفاده از سابلیمینال مسیح ثروت زیادی را کسب کنید، و به یک ثروتمند واقعی تبدیل شوید. امیدواریم مطالب ما مورد پسند شما واقع گرفته باشند. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگذاریم.

پاسخ دهید