بیوگرافی دارن هاردی ناشر مجله و مدیای موفقیت

دارن هاردی
دارن هاردی
درگذشت 23 مه 1937 میلادی کیسمنتس
تبار آمریکایی
پیشه نویسنده
شناخته‌شده برای ناشر مجله و مدیای موفقیت
همسر جورجیا
www razservat.ir

دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.

سوابق دارن هاردی

دارن هاردی یک نویسنده آمریکایی، سخنور، مشاور و ناشر مجله موفقیت( SUCCESS magazine) و نویسنده ی کتاب « اثر مرکب » می باشد. وی یکی از نویسندگان نیویورک تایمز است که مقالاتش بسیار پر مخاطب می باشد..

زندگی کاری دارن هاردی

دارن هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد. در ماه سپتامبر ۲۰۰۷ و ناشر مجله و مدیای موفقیت شد در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده است.در سال ۲۰۱۰ هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد.در سال ۲۰۱۵ وی کتاب کارآفرینی به سبک ترن هوایی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

 

 

سوابق کاری و اثرات دارن هاردی

کتاب های ایشان شاملTHE COMPOUND EFFECTکه در سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید و موضوع این کتاب درباره تصمیمات روزمره در دستیابی به اهداف میباشد و کتابTHE ENTREPRENEUR ROLLER COASTER که در سال۲۰۱۵ به رشته تحریر در آمده است که به تشریح چالش های کارآفرینان در کسب وکار می پردازد. حرفه و شغل: دارن هاردی اولین کسب وکار خود را در ۱۸ سالگی به راه انداخت و در سپتامبر ۲۰۰۷ نشریه موفقیت و رسانه موفقیت را تاسیس کرد. وی قبلا در ۲ شبکه تلویزیونی با عناوین توسعه و پیشرفت محور سمت اجرایی داشت.

وی تهیه کننده شبکه TPN و رئیس شبکه TSTN بود. همچنین ایشان به عنوان مدیر اجرایی و سرمایه گذار، در چندین شرکت چند ملیتی حضور فعال دارد.دارن هاردی اشتیاق زیادی دارد که دیگران را در رسیدن به موفقیت کمک نماید وی در ۲۷ ساگی یک میلیونر خود ساخته می باشد که خدماتی را برای رشد و پیشرفت کارآفرینان در بازارهای کسب و کار ارائه می نماید.اثر مرکب نام کتابیست که توسط دارن هاردی موسس مجله Success نوشته شده است. این کتاب چنان قدرتمند اما ساده است که تحسین تمامی نویسندگان حوزه موفقیت شخصی، کسب و کار و ورزشکاران برتر و المپیکی را کسب کرده است.

دارن هاردی
دارن هاردی
جملاتی از دارن هاردی در مورد کسب موفقیت:
 • اگر شما واقعا خواهان حفظ کردن روش و عادتِ مناسب هستید، حداقل یک بار در روز به آن توجه ویژه داشته باشید که این کار احتمال موفقیت شما را بسیار زیاد می کند.
 • در حقیقت، این شما هستید که انتخاب می کنید و سپس این انتخابِ شما می باشد که موقعیتتان را مشخص می کند.
 • کسب موفقیت دشوار می باشد. این فرایند خیلی سخت و خسته کننده و حتی گاهی کسالت آور است. ثروتمند شدن، قدرتمند شدن و کلاس جهانی پیدا کردن در زمینه کاری خودتان آهسته و پر زحمت میباشد.
 • فرمول (کامل) خوش شانسی= آمادگی (رشد شخصی) + نگرش(طرز تفکر/ باور) + فرصت (چیز های خوبی که سر راه شما قرار می گیرند) + اقدام (انجام دادن کاری درباره آنها) = شانس
 • آرزو نکنید که کارهایتان آسان تر گردد بلکه آرزو کنید که خودتان بهتر عمل کنید
 • شما چیزی را که خودتان در زندگی ساخته اید، بدست می آورید. انتظارات ریشه در فرایند خلاقانه دارند.

انتظارات شما کدامند؟انتظارات شما در مورد آن چیزی می باشد که به آن فکر می کنید. فرایند اندیشه و تفکر شما، مکالمات و سخنان درون ذهن شما،پایه و اساس نتایجی هستند که در زندگی بدست می آورید.

 • ثبات و استحکام درتلاش، کلید دستیابی و نگهداری تکانش می باشد.
 • در حالی که شما مایل هستید پیشرفت کنید و توانایی آن را هم دارید ولی پیشرفت نمی کنید! دلیل خیلی ساده ای دارد و آن، این است که شما اهداف خود را به طور واضح معین نکرده اید.
جملاتی از دارن هاردی در مورد کسب موفقیت:
 • وقتی شما اهدافتان را معین کنید باعث می شود ذهن شما به دنبال چیز های جدیدی باشد و روی آن تمرکز کند. بنابراین اگر شما مجموعه ای از بینش ها و نگاه ها را در ذهن تان داشته باشد باعث می شود که تمام منابع، صحبت ها، ایده ها، موقعیت و خلاقیت های افرادی که با شما درتماس هستند را ببینید و به آنها توجه بکنید.

-هرچه بکاری، همان را درو می کنی. شما نمی توانید انتظار بدست آوردن نتایجی را داشته باشید که برای آنها تلاشی نکرده اید.اگر شما برنامه مربوط به نتایج خاصی که در ذهن دارید را نداشته باشید مسلماً به آن نتایج نخواهید رسید. اگر می خواهید بیشتر از قبل موفق باشید بنابراین باید کمک بیشتری به دیگران در کسب موفقیت بکنید. زمانی که مطالعه داشته باشید و در زمینه علم موفقیت استاد شوید، نگآبللقلقبرتاذر دآنگاه، آن موفقیت مدنظرتان را به دست خواهید آورد.

 • آگاهی، اولین گام برای ایجاد تغییر می باشد.اگر شما خواستار حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب هستید باید از انتخاب ها و گزینه هایی که شما را از مقصد مورد نظرتان دور می کنند آگاهی پیدا کنید.
 • آستانه تحمل افراد در زمان راحتی و آسایش معلوم نمی گردد بلکه زمانی معلوم می شود که به چالش کشیده شوند.
 • مهم نیست که چه اتفاقی برایتان بیفتد مسئولیت کارها را کاملا بر عهده بگیرید، خوب یا بد، پیروزی یا شکست را گردن بگیرید . مربی و راهنمای من “جیم ران” گفت: روزی که از کودکی به بزرگسالی وارد می شوید، تمام مسئولیت زندگیتان، یکجا بر دوش شما قرار می گیرد.

از دارن هاردی  زیادی منتشر شده که عبارتند از

 • اثر مرکب, ۲۰۱۰
 • کارآفرین به سبک ترن هوایی
 • دیوانگان ثروت ساز
 • قطار سرعت به سوی ثروت
 • امسال تکرار نخواهد شد
 • کارآفرینی به روش دارن هاردی

پاسخ دهید