بهترین سایت های کسب درآمد

بهترین سایت های کسب درآمد

بهترین سایت های کسب درآمد

امروزه بیشتر افراد برای کسب درآمد سراغ مکان ها و سایت های زیادی می گردند که مشغول کار کردن باشند، و درآمدی برای خود کسب کنند. ما قصد داریم در اینجا بهترین وب سایت های کسب درآمد را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

مطمئن ترین سایت های کسب درآمد در ایران

۱- سایت کلیک فکس

بهترین سایت های کسب درآمد

در اول کار یک سایت جدید ایرانی به نام کلیک فکس رو معرفی میکنم که کار و ساختارش درست شبیه سایت های پرداخت کلیکی خارجی مانند نئوباکس و پیکو کلیکس و … است. شما پس از ثبت نام و در صفحه اصلی کاربری خود تمام اطلاعات لازم در مورد حسابتان مانند موجودی و رفرالها، تعداد کلیکها و … را مشاهده خواهید کرد. شما در این سایت از راههای مختلفی میتوانید درآمد کسب کنید.

این راهها عبارتند از آگهی کلیکی، مشاهده آگهی سورف و انجام آفرهای گوناگون مانند آن چیزهایی که در سایتهای پرداخت کلیکی خارجی و مشابه وجود دارد. ساده ترین کار و حداقل کاری که میتوانید در این سایت انجام دهید، مشاهده آگهی هاست. مبلغ آگهی های این سایت از ۲۰ ریال تا ۲۰۰ ریال می باشد که مبلغ آن بستگی به زمان مشاهده داره. تعداد زیادی آگهی ۲ تومانی داره که میشه خیلی سریع همه آنها را دید چون زمان هر کدام فقط ۷ ثانیه است.

در این سایت اگر تنها فقط آگهی های کلیکی را هم مشاهده کنید و بدون در نظر گرفتن راههای دیگر کسب درآمد در سایت، حداقل ماهی بالای ده هزار تومان درآمد خواهید داشت و زمان خیلی کمی از شما به صورت روزانه می گیرد. تمام آموزشهای لازم برای کار در این سایت درون سایت وجود دارد. شیوه پرداخت درآمد شما واریز درآمد شما به حساب بانکی شما به ریال است. همچنین در صورت تمایل میتوانید شیوه پرداخت به حسابهای پرفکت مانی و پی ییر را انتخاب کنید و درآمدتان را به دلار دریافت کنید.

حداقل مبلغ برای برداشت درآمد در این سایت برای بار اول فقط ۱۰۰۰ تومان است. در برداشت دوم فقط ۵۰۰۰ تومان خواهد بود و از برداشت سوم به بعد این مبلغ، فقط ۱۰۰۰۰ خواهد بود و در برداشت های بعدی نیز این رقم ثابت خواهد ماند.حداقل کاری که شما میتونید روزانه انجام دهید اینست که به قسمت دیدن آگهی ها بروید و بر روی ۴ آگهی اول که هر کدام ۲۰ تومان ارزش دارند، کلیک کنید.

در واقع با این کار علاوه بر کسب ۸۰ تومان در روز بدون کار و زمان خاصی، باعث میشود که شما واجد شرایط کسب کمیسیون خود در روز بعدی شوید. زیرا در بعضی سایتها اینگونه است که شما برای اینکه بتوانید به ازای کار زیرمجموعه های خود هر روز کمیسیون دریافت کنید، باید حداقل ۴ آگهی را در روز قبل مشاهده کرده باشید. پس حتما روزانه به سایت سر زده و ۴ آگهی مذکور را کلیک کنید.

مسابقه زیرمجموعه ها: در این سایت مسابقه زیرمجموعه ها به صورت ماهانه انجام میشود که به این ترتیب است که به ۵ نفر اول که بیشترین زیرمجموعه در ماه را داشته باشند که در آن ماه عضو سایت شده اند، جوایز در نظر گرفته شده است. جایزه نفر اول ۸۰۰,۰۰۰ ریال است که به صورت فوری به موجودی آن افزوده میشود.

نکته مهم: در صورتی که مشاهده کردید که پس از ثبت نام، حساب شما فعال نشده و نمیتوانید وارد حساب کاربری خود شوید، به ایمیل خود سر بزنید تا ببینید که آیا ایمیلی از طرف سایت برای شما فرستاده شده است. اگر ایمیلی را ندیدید، حتما قسمت Spam را نیز ببینید. در هر صورت اگر ایمیلی برای شما فرستاده شده است، آن را باز کنید و بر روی لینک فعالسازی درون آن کلیک کنید تا حساب کاربریتان فعال شود و بتوانید شروع به کار کنید. در صورتی که ایمیلی برای شما فرستاده نشده بود به قسمت پشتیبانی سایت بروید و یک تیکت یا پیام جدید ارسال کنید و در آن قضیه را شرح دهید و از مدیریت سایت درخواست کنید تا حساب کاربری شما را فعال کند. برای رفتن به قسمت پشتیبانی، معمولا باید در همان صفحه اصلی سایت و در زیر صفحه که به صورت کوچک نوشته است پشتیبانی، کلیک نمایید. این موردی که شرح داده شد مربوط به همه سایتهای معرفی شده می باشد. در کل در بعضی سایتها، باید ایمیل شما تایید بشه تا ثبت نام شما کامل شود و بعضی سایتها نیز تایید ایمیل برای شروع کار لازم ندارند.

قوانین سایت

۱-در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از ۲۰ روز حساب کاربری شما توسط سیستم مسدود خواهد شد.
۲- در صورت عدم تایید ایمیل خود بعد ثبت نام، حساب کاربری شما فعال نمی شود و حساب های غیر فعال بعد از حداکثر دو هفته حذف می شوند.

۲- سایت تندیس باکس

بهترین سایت های کسب درآمد

دومین سایتی که در اینجا معرفی میشود سایت خوب تندیس باکس است که این سایت نیز ساختاری شبیه سایتهای کلیکی خارجی دارد. حداقل موجودی برای برداشت در این سایت، ده هزار تومان است. برای کار در این سایت در همان صفحه اصلی کاربری خود، بر روی آگهی های کلیکی در بالای صفحه کلیک کنید تا لیست آگهی ها را بیابید. شما برای اینکه بتوانبد آگهی های پولی را باز کنید، ابتدا باید آگهی های حمایتی سایت را مشاهده کنید.

این آگهی ها در ابتدا لیست قرار دارند و معمولا ۴ عدد هستند. بعد از مشاهده آنها، آگهی های دیگه نیز برای شما فعال میشوند و میتوانید کار خود را آغاز کنید. حداقل کاری که شما می توانید در این سایت انجام دهید اینست که بر روی همه آگهی های ۵۰ تومانی در پایین لیست آگهی ها کلیک کرده و روزانه مبلغی حدود ۳۵۰ تومان را فقط با چند کلیک به دست آورید.

۳- شبکه اجتماعی فیس نما

سومین سایتی که معرفی خواهم کرد، سایت و شبکه اجتماعی فیس نما است که در عین حال که یک شبکه اجتماعی است، میتواند منبع خوبی برای کسب درآمد باشد. بدون در نظر گرفتن ویژگی درآمدزایی این سایت، میتوان با عضویت در آن از امکانات استفاده از یک شبکه اجتماعی فارسی زبان استفاده کرد. توجه داشته باشید این شبکه اجتماعی صد ها هزار یا بیشتر عضو دارد که شما علاوه بر اینکه میتوانید در آن دوستانی را بیابید و یا با آنها آشنا شوید و اینکه به اصطلاح فالوور جمع کنید، میتوانید در گروههای مختلفی که در آن توسط اعضا ایجاد شده اند، عضو شوید و همچنین میتوانید دیگران را با افکار و نظرات خودتان آشنا کنید.

اما این سایت در این میان، قسمتی را هم برای کسب درآمد در نظر گرفته است که شما میتوانید از طریق آن به درآمد ماهیانه خوبی برسید. میزان این درآمد به کار خود شما و فعالیت زیر مجموعه های شما بستگی دارد. فرصت استفاده از این سایت را از دست ندهید. حداقل کار کردن برای مدتی در آن را برای اینکه ببینید برای شما مناسب است یا خیر، امتحان کنید. کار کردن در این سایت به علت اینکه فارسی است خیلی آسان است. در لینک زیر شما میتوانید با تمام جزییات کسب درآمد از این سایت به صورت تصویری آشنا شوید. این موارد شامل ثبت نام و چگونگی کار در این سایت می باشد. حتما آموزش کار در این سایت را، از لینک زیر را بخوانید.

۴- سایت پیسی رنک

چهارمین سایتی که در اینجا معرفی خواهد شد، سایت بسیار خوب و مطمئن پیسی رنک می باشد. این سایت جایی برای افزایش بازدید کننده از سایت ها و یا وبلاگ های مختلف است. وبمسترها یا صاحبان وبسایت یا وبلاگی که خواهان افزایش بازدید کننده از سایت خود و افزایش رنک و رتبه سایت خود می باشند، مبلغی را به سایت پیسی رنک به ازای اینکه پیسی رنک بازدید کننده برای آنها بفرستد، پرداخت می کنند.

اما کسانی که می خواهند از سایت پیسی رنک کسب درآمد کنند، همان بازدید کننده های این وبسایت ها یا وبلاگ ها هستند که افراد حقیقی به شمار می آیند و دارای آی پی معتبر و حقیقی هستند. برای کسب درآمد از این سایت، سه روش پیش روی شماست که دو روش از آنها مخصوص دارندگان وبسایت ها و وبلاگ ها می باشد. ما در اینجا به توضیح کسب درآمد از پیسی رنک با استفاده از روش سوم یعنی کسب درآمد از قسمت جستجوی گوگل این سایت می پردازیم.

۵- سایت تبلیغاتی دوربین

بهترین سایت های کسب درآمد

سایت دوربین یک سایت تبلیغاتی است که کارآیی زیادی دارد که از جمله آنها، کسب درآمد از این سایت بسیار خوب ایرانی است.

کاربردهای سایت دوربین

شما میتوانید در این وبسایت به کسب درآمد، خرید، فروش، معاوضه، کرایه، رهن و اجاره، تبلیغات، کاریابی و … بپردازید.
شما میتوانید در سایت دوربین به کسب درآمد بپردازید و درآمد خود را روزانه به حساب بانکی واریز کنید.
شما میتوانید در سایت دوربین کالای نو و یا دسته دوم خود را بفروشید.
شما میتوانید وسیله یا ابزار خود را کرایه یا رهن دهید.
شما میتوانید بدون هیچ هزینه ای کالای بلا استفاده خود را با کالای مورد نیاز خود تعویض کنید.
شما میتوانید کالای خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید یا برای فروش آن زمان تعیین کنید.
شما میتوانید کسب و کار، مهارت و توانایی خود را به دیگران معرفی کنید.
شما میتوانید توانایی ها و سابقه کاری خود را در سایت دوربین ثبت کنید و کار پیدا کنید و اگر صاحب شغل و شرکت و … هستید و دنبال پرسنل میگردید درخواست استخدام دهید.
شما میتوانید اگر صاحب شغل هستید سریعتر اطلاعات شغلتون را در دوربین ثبت کنید تا ببینید چقدر در اطرافتان به شما احتیاج دارند.

کسب درآمد از سایت دوربین

پلن های کسب درآمد سایت دوربین برای شما امکاناتی تدارک دیده است که می توانید علاوه بر گذاشتن آگهی و رفع نیازمندی های آنلاین خود، درآمد داشته باشید و این پول را به حساب های بانکی خود انتقال دهید

به سه طریق میتوان از سایت دوربین کسب درآمد کرد:
۱- دعوت از دیگران
۲- تبلیغات کلیکی (۵۰/۵۰)
۳- بازاریابی تبلیغات

۱- دعوت از دیگران
در این طرح هر کاربر داری یک لینک اختصاصی برای دعوت کاربران به سایت است. شما می توانید با پخش کردن این لینک در شبکه های اجتماعی، وبلاگ، سایت و ارسال پیامک و ایمیل به افراد مختلف اقدام به جذب کاربر کنید. به محض ثبت نام کاربر با لینک شما ، آن کاربر برای همیشه کاربر شما (زیر مجموعه شما ) خواهد بود و شما به ازای ثبت نام ۲۰۰ تومان و اولین آگهی کاربرتان ۳۰۰ تومان به حساب شما واریز میشود که می توانید هر روز درآمد خودتان را برداشت و به حساب بانکیتان واریز کنید.

۲- تبلیغات کلیکی

بهترین سایت های کسب درامد
مشارکت در نمایش تبلیغات کلیکی
در این پلن شما ، تبلیغات کاربران دیگر (تبلیغ دهنده ها) را در سراسر اینترنت پخش می کنید (شبکه های اجتماعی، پیامک ، ایمیل، اپلیکیشن، سایت، وبلاگ، تویتر و …).
به ازای هر کلیکی که روی لینک تبلیغ می شود ، نصف (۵۰ درصد ) قیمت کلیک، برای شما (نمایش دهنده یا منتشر کننده) واریز خواهد شد.

مثال :
فرض کنید تبلیغ دهنده ، ۱۰۰۰ کلیک به قیمت هر کلیک ۲۰۰ تومان سفارش داده است ، حال شما لینک این تبلیغ را در فضای مجازی منتشر می کنید.
فرض کنید ۱۰۰ کلیک روی این تبلیغ انجام شود.
سهم شما از هر کلیک ، ۵۰ درصد آن است یعنی ۲۰۰ تومان تقسیم بر ۲ برابر است با ۱۰۰ تومان

حالا در آمد شما به شکل زیر حساب می شود:
درآمد = (قیمت هر کلیک / ۲) * تعداد کلیک ها
۱۰۰ * (۲۰۰/ ۲ ) = ۱۰,۰۰۰ تومان

۳- بازاریابی تبلیغات
در این پلن، شما برای سفارش تبلیغات کلیکی در سایت دوربین، مشتری پیدا می کنید.
مشتری در هنگام سفارش تبلیغ باید کد کاربری شما را در فیلد کد تخفیف وارد کند.
بلافاصله بعد از پرداخت مبلغ فاکتور توسط مشتری ، ۵ درصد از کل مبلغ فاکتور به حساب کاربری شما واریز می شود.

چکیده

اینترنت شامل میلیونها سایت میباشد که هر کدام به نحوی مشغول کار کردن هستند، با این تفاوت بیشتر از آنها روز به روز تغییراتی در سایت انجام میدهند. ما در این مقاله بهترین و مطمئن ترین سایت ها را برای شما بیان کردیم. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگذاریم.

پاسخ دهید