آموزش حذف اکانت تلگرام

آموزش حذف اکانت تلگرام

آموزش حذف اکانت تلگرام

تلگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های ارتباطی در میان ایرانیان محسوب می شود که حتی فیلتر شدنش هم نتوانست از محبوبیتش در میان کاربران کم کند، ولی گاهی افراد به دلایل مختلف می خواهند آن را حذف کنند، برای یادگیری چگونگی حذف اکانت تلگرام با ما همراه باشید.

مرحله اول: برای حذف اکانت تلگرام باید ابتدا به سایت رسمی این نرم افزار مراجعه کنید.

آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله دوم: پس از اینکه به سایت حذف اکانت تلگرام مراجعه کردید. لازمه که شماره موبایلتون (همون شماره ای که میخوایید تلگرامشو حذف کنید) را به همراه ۹۸+ که کد ایران هست را در قسمت Your Phone Number وارد کرده و سپس روی Next ضربه بزنید. مثال: شمارتونو اینجوری وارد کنید: ۹۸۹۱۰۱۰۱۰۹۰+

آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله سوم: اکنون اگه مرحله بالا را درست انجام داده باشید، یک پیام که حاوی رمز حذف اکانت هست، براتون در تلگرام ارسال میشه که باید این رمز را عینا و با دقت حروف بزرگ و کوچک انگلیسی در سایت تلگرام وارد کنید. (یعنی حروف کوچک را با حروف کوچک و حروف بزرگ را با حروف بزرگ تایپ کنید.) به عکس زیر دقت کنید. اون عبارتی که با فلش و خط قرمز مشخص شده همون رمزمون هست که در تلگرام برامون ارسال شده.

آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله چهارم: هم اکنون باید رمز دریافتی را در سایت تلگرام و در بخش Password وارد کنید. پس از وارد کردن رمز، بر روی گزینه Sign in ضربه بزنید.

آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله ششم: در این مرحله تلگرام از شما میخواد که دلیل ترک این برنامه رو بنویسید. البته می توانید بنویسید یا می توانید هم ننویسید.

آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله آخر: در واپسین مرحله از حذف اکانت تلگرام، یک پنجره کوچیک واستون باز میشه که در صورت اطمینان داشتن از حذف اکانت تلگرام خود بر روی گزینه قرمز رنگ Yes، delete my account ضربه بزنید.

اگر اکانت تلگرامتون با موفقیت دیلیت شده باشه، پیغام سبز رنگ زیر رو مشاهده خواهید کرد. پس از انجام عمل حذف، نام شما برای دوستانتون به اسم Deleted Account تغییر پیدا میکنه و عکس پروفایلتون واسش پاک میشه.

چکیده
تلگرام یک برنامه‌ ی پیام‌ رسانی با توجه بر روی سرعت و امنیت است. این برنامه بسیار سریع، ساده و رایگان است، ما در این مقاله طریقه حذف اکانت تلگرام یا همان دیلیت اکانت تلگرام را برای شما عزیزان آموزش دادیم. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

پاسخ دهید