آموزش حذف اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌ ترین شبکه‌ های اجتماعی بین کاربران ایرانی است و بسیاری از افراد برای اشتراک‌ گذاری تصاویر و ویدیوها از این اپلیکیشن استفاده می‌ کنند. اما استفاده از این شبکه‌ های اجتماعی وقت زیادی را تلف می‌ کند و به همین خاطر برخی از افراد ترجیح می‌ دهند با حذف اکانت اینستاگرام، از دست این برنامه خلاص شوند. در این مطلب قصد داریم مراحل دیلیت اکانت یا حذف دائمی اکانت اینستاگرام رو به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

۱- مرحله اول اشاره به این موضوع دارد که در داخل اپ اینستاگرام عنوانی به نام دلیت اکانت وجود ندارد یعنی شما باید همانند حذف اکانت های تلگرام دست به دامن سایت اینستاگرام شوید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

۲- پس از اینکه بر روی لینک بالا کلیک کردید وارد صفحه ای میشوید که باید نام حساب کاربری و رمز اکانتی که قصد دارید حذف کنید را وارد کنید و سپس Log in را انتخاب کنید.(اگر قبلا از طریق مرورگر وارد حساب اینستاگرام خود شده باشید این صفحه را مشاهده نمی کنید و مستقیم وارد مرحله بعد میشوید!)

دیلیت اکانت اینستاگرام

۳- در این مرحله اینستاگرام دلیل پاک کردن حساب کاربری را از شما میپرسد(Why are you deleting your account) که شما یکی از گزینه ها را انتخاب کنید (در اینجا ما گزینه Something Else انتخاب کردیم).

دیلیت اکانت اینستاگرام

۴- پس از انتخاب یکی از گزینه های مربوط به دلیل حذف حساب کاربری، کادری باز می شود که شما باید مجددا رمز حساب کاربری خود را وارد کنید (To continue ، please re-enter your password).

دیلیت اکانت اینستاگرام

۵- پس از وارد کردن رمز صحیح حساب کاربری خود گزینه Permanently delete my account را انتخاب کنید.

۶- در این مرحله کادری برای شما باز میشود که اینستاگرام از شما میپرسد” آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید “و شما باید گزینه OK را انتخاب کنید.

۷- اگر شما تمام مراحل را درست انجام داده باشید، پیغام !Your account has been removed. We,re sorrt to see you go برای شما ظاهر میشود که یعنی حساب شما برای همیشه پاک شده است.

نکات مهم در مورد حذف اکانت اینستاگرام

۱- پس از حذف اکانت اینستاگرام، شخص دیگری نمی تواند صاحب آن اکانت (نام کاربری) شود. به زبان ساده تر شما پس از اینکه اکانت خود را حذف نمودید، شخص دیگری نمی تواند نام کاربری حذف شده را دوباره ثبت کند.
۲- با حذف اکانت تمامی اطلاعات شما از قبیل: تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ ها، لایک‌ ها، دوستان، دنبال کنندگان و … به صورت همیشگی از روی اینستاگرام حذف خواهد شد و نمی توانید در دفعات بعد آن را بازیابی کنید.
۳- بر خلاف برنامه های مانند واتس اپ، حذف اکانت اینستاگرام می بایست از داخل خود وب سایت رسمی اینستاگرام انجام شود. درست مثل حذف اکانت تلگرام که از خود سایت تلگرام باید اکانتتونو حذف کنید.

چکیده
محبوبیت روز افزون اینستاگرام باعث شده روز به روز کاربران جدیدی به این شبکه اجتماعی افزوده شود در این بین کاربرانی هستند که میخواهند برای مدتی و یا به صورت دائمی اکانت خود را حذف کنند از این رو ما نیز در این مقاله طریقه حذف اکانت اینستاگرام یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام را برای شما عزیزان آموزش دادیم. از اینکه با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

پاسخ دهید