آداب معاشرت با خانم ها

آداب معاشرت با خانم ها

آداب معاشرت با خانم ها

اگر شما نیز از آن دسته مردان خجالتی هستید که در برخورد با خانم ها دستپاچه میشوید و نمی دانید چه رفتاری را باید انجام دهید، با ما همراه باشید تا شما را با نکاتی مهم در آداب معاشرت با خانم ها آشنا کنیم.

۱- نظر دوستان یک خانم برایش مهم است، با دوستان او دشمنی نکنید.
۲- تفاوتهای لباس یا ظاهر او را بیان کنید، بی توجهی شما، بزرگ ترین آسیب را به او وارد می کند.
۳- همواره  از زیبایی های یک خانم تعریف و تمجید کنید.
۴- خانمها می خواهند شما ظاهر آنها را دوست داشته باشید، به همین دلیل از شما در انتخاب لباس کمک می گیرند. در این مسئله بی تفاوت نباشید.

آداب معاشرت با خانم ها۵- در هنگام قرار با یک خانم درب اتومبیل را برای او باز کنید.
۶- از سایر خانم ها تعریف نکنید.
۷- هرگز حانم ها را با هم مقایسه نکنید، حتی در خلوت خودتان، از برتریهای او نسبت به دیگران بگویید.
۸- خانمها خیلی نگرانند که شما، دیگران را به ایشان ترجیح دهید. با گفتار و کردارتان نشان دهید که اینطور نیست.
۹- در همه قرار ها شیک پوشی و مرتب بودن را فراموش نکنید.
۱۰- خانمها حس بویایی قوی تری دارند و بوهای خوب و بد را شدیدتر از مردان احساس می کنند.
۱۱- در قرار ها همیشه سرموقع حاضر شوید.
۱۲- خانم ها بسیار باهوش هستند، وقتی به آنها دروغ می گویید، متوجه می شوند. گاهی در مقابل دروغ های شما سکوت می کنند، ولی کاملا متوجه دروغگویی شما هستند، بنابراین صداقت را فراموش نکنید.
۱۳- خانم ها (برعکس آقایان) غافلگیر شدن (سورپرایز) را دوست دارند.
۱۴- کارها و تلفنهای مخفیانه شما، تاثیر بدی در اعتماد او دارند.
۱۵- او دوست ندارد شما نقش پدر، یا برادر بزرگ تر را برای او بازی کنید.
۱۶- حرفهای شما را هرگز فراموش نمی کند. حتی در عصبانیت، مواظب حرفهایتان باشید.
۱۷- برخلاف آقایان، خانم ها می توانند همزمان آشپزی کنند، تلویزیون نگاه کنند و با تلفن صحبت کنند.​
۱۸- وقتی برای شما درد دل می کند، لزوما از شما توقع عکس العملی ندارد، فقط می خواهد شما به حرفهایش گوش دهید. وقتی حرفهای او را تا انتها گوش دهید، از نظر او مشکل حل شده است. اگر از همکار یا رئیس خود گله می کند، انتظار ندارد که بگویید: «از فردا نرو سر کار»، یا فردای آن روز به محل کارش بیایید و دعوا کنید.
۱۹- گل، طلا و جواهر از نظر آقایان کاربردی ندارد و بی ارزشند، اما خانمها علاقه بسیار شدیدی به آنها دارند.
۲۰- به وسایل شخصی خانمها دست نزنید.
۲۱- ماهی یک بار از او بپرسید آیا از زندگی با شما راضی است، چه کاری را دوست دارد برایش انجام دهید. گاهی تمام آنچه را که می خواهد، با پرسیدن این سؤال دریافت می کند.
۲۲- در معاشرت با خانمها، هنر استفاده از زبان را بیاموزید. در بیشتر مواقع، بازدهی زبان، از رفتار هم بیشتر است.
۲۳- علاقه خانمها به لباس و مخصوصا کفش، شبیه به علاقه آقایان به صدای موتور و اگزوز ماشین است، اگر درکشان کنید، آنها هم رفتار متقابل نشان می دهند.
۲۴- خانم ها به زمان زیادی نیاز دارند تا برای مهمانی یا بیرون رفتن از خانه آماده شوند.
۲۵- اگر دوست یا مهمانی را به خانه می آورید، حتما از قبل به آنها اطلاع دهید.

آداب معاشرت با خانم ها۲۶- وقتی خانمها عصبانی هستند، بهترین کار این است که اجازه دهید هر قدر دوست دارند حرف بزنند.
۲۷- هرگز در مشکلات آنها را تنها نگذارید، همیشه از آنها حمایت کنید.
۲۸- خانمها دوست دارند تا شما آنها را به دوستان و همکاران خود معرفی کنید. در غیر اینصورت فکر می کنند که باعث خجالت شما هستند.
۲۹- خانمها دوست دارند برنامه های زندگی را شما مدیریت کنید، وقتی در این کار ضعیف باشید، خودشان با بی میلی این کار را انجام می دهند.
۳۰- با ارزش ترین هدیه برای خانم ها، هدیه ای است که برای آن وقت (نه فقط پول) گذاشته اید و مدتها برنامه ریزی کرده اید.
۳۱- خانم ها ظاهر مردانه را بیشتر دوست دارند، ریش، سبیل و رفتار مردانه را می پسندند. از رفتارهای دخترانه مردان متنفرند.
۳۲- اگر از مردی تعریف می کنند، به معنی ارجحیت آن مرد نسبت به شما نیست. گاهی با این حرکت می خواهند چیزی را به شما بگویند.
۳۳- وقتی قهر می کنند، باید شما برای آشتی پیش قدم شوید.
۳۴- وقتی از چیزی ناراحت هستید، دقیق و شفاف آن را توضیح دهید. هر قدر بلندتر صحبت کنید، آنها کمتر می شنوند.
در مورد غذا یا پرخوری خانمها نظر ندهید، خجالت می کشند.
۳۵- به خانمها نگویید که شما هم از سوسک می ترسید.
۳۶- وقتی همسرتان نظر شما را در مورد سایر خانمها می پرسد، دوست دارد از برتریهای خودش بشنود.

۳۸-مردانگی داشته باشید

آداب معاشرت با خانم ها

هر چند خانم ها ادعا می کنند که از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های ورزشی کج و کوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در کوچه فوتبال بازی کنید، شاید به نظر خانم ها خیلی جذاب تر هم جلوه کنید. او بدش نمی آید که هر چند وقت یکبار برای نجاتش تلاش کنید، و یا اگر از عهده تعمیر برخی وسایل بر می آیید این کار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید.

یک خانم با یک آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع که کدامشان کفش ها و یا موهای شیک تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلکه این تفاوت های موجود میان شما دو نفر است که منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم می شود. البته نباید فراموش کنید که زمانیکه برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون می روید، او از شما انتظار دارد که لباسهای مناسب و آراسته ای به تن کنید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید که در بقیه ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می برد- هر چند این امکان وجود دارد که هرگز به این موضوع اعتراف نکند- همیشه لازم نیست شیک ترین لباس ها را به تن کنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز کنید، فقط کافی است که آروغ های بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامیکه با دوستانتان هستید بزنید.

۳۹- جذبه داشته باشید

شما باید تصمیماتی که به ذهنتان را می رسد را انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می دهد، عمل کنید؛ حتی اگر این کار سبب عصبانی شدن خانم شود. آقایون تصور می کنند که دخترخانم ها به دنبال مردانی می گردند که او را بتوانند روی یک انگشت خود بچرخانند و هر چه که می گویند انجام دهد. اگر بخواهید همیشه مطابق آنچه به شما دیکته می شود، عمل کنید، دیری نخواهد گذشت که رابطه تان کسل کننده و ملال آور می شود. خانم ها به دنبال مردی هستند که چیزی برای ارائه کردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث ها وارد کند. آنها به دنبال مردی هستند که شخصیت منحصر بفردی داشته باشد.

۴۰- مستقل باشید

آداب معاشرت با خانم ها

شاید همیشه خانم ها به این دلیل که همسرشان ادعا می کنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به آنها توجه کافی ندارند، وقت زیادی را در محل کار خود سپری می کنند و یا با دوست های خود خوش گذرانی می کنند، ناراحت می شوند.

باید توجه داشت باشید که اگر می خواهید همسرتان در کنارتان باقی بماند، باید مانند یک پرنسس با او رفتار کنید؛ اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید که اگر سرگرمی، تفریح و کارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممکن است خانم احساس کند که در حال خفه شدن در رابطه است. همان اندازه که شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانم ها نیز از آزادی خود لذت می برند و شدیدا به آن محتاج هستند.

یک مرد مستقل و متکی به نفس در نظر خانم ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. یک مرد محتاج و بدون آرزو های بزرگ، برای بیشتر خانم ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید که با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید.

چکیده
آداب معاشرت انعکاسی از چشم‌ انداز کلی شما در روابط اجتماعی و زندگی جمعی است. یکی از مواردی که در دنیای پیشرفته ی امروزی باید به آن توجه کافی داشته باشیم رعایت آداب معاشرت است، از همین رو در این مقاله درباره نکاتی که در آداب معاشرت و رفتار با خانم ها باید به آن ها توجه داشته باشیم اشاره کردیم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گرفته باشند.

پاسخ دهید