کتاب الکترونیکی نیروی قصد

کتاب نیروی قصد

کتاب الکترونیکی نیروی قصد ، هدف این کتاب پیدا کردن نیروی قصد است نیروی قصد یعنی چی ؟ یعنی اینکه به شما کمک می کند در تلاش برای خواسته هایتان خسته نشوید و راهتان را ادامه دهید.

مترجم: مهناز دقیق نیا
موضوع: کتاب‌های روانشناسی
۳۳۱ صفحه
فرمت: PDF
زبان: فارسی

درباره کتاب:

این کتاب با نیروی قصد، به قصد جهان مادی با به کار گیری تمامی اصول درمورد این جهان نگارش شده است. کتاب نیروی قصد که با ترجمه مهناز دقیق نیا انجام گرفته است.و با جلد شومیز منتشر شده است.در سال هزار و سیصد و نود چاپ شده می باشد.این اثر توسط وین دایر نوشته شده است.که انتشارات آن در داخل تهران و لیدا‏‫ می باشد.در اول کار کردن در فرهنگستان را دنبال نمود و در این وقت و دوران متون و نوشته های خود را در روزنامه منتشر کرده است و به طور آزمایشی به درمان‌های خصوصی پرداخته است.دایر هم اکنون واسه ی ساختن یک نوع از نوار کنفرانس‌های خود و هم اکنون تدوین کردن کتاب جدیدش کوشش کرده است. شنوندگان نوارهای دایر مثل مخاطبان دیل کارنگی یا استیفن کاوی نیستند که فقط به حوزه تجارت منتهی شوند. بنا به این دلیل این پیام او درمورد لحظه تفکر نو خیلی طنین انداز است.در ده مه هزار و نهصد و چهل در شهر دترویت از توابع ایالت میشیگان و ایالات متحده متولد شده است.

کتاب الکترونیکی نیروی قصد شامل ۳ بخش با عنوانهای زیر می باشد :

۱- ضروریات قصد
۲- به کارگیری قصد : در این بخش به هفت چهره قصد اشاره شده است :
چهره خلاقیت
چهره مهربانی
چهره عشق
چهره زیبایی
چهره فراخی
چهره وفور نامحدود
چهره پذیرندگی
۳- پیوند با قصد : در این فصل با نحوه بکار گرفتن هفت چهره قصد اشاره شده در بخش قبل پرداخته و نتایج پیوند با قصد را در این بخش برای شما توصیف کرده است.

 دانلود کتاب الکترونیکی نیروی قصد
لینک دانلود کتاب

پاسخ دهید