نوجوانان میلیونر کارآفرین جهان

نوجوانان میلیونر کارآفرین

نوجوانان میلیونر کارآفرین

نوجوانان میلیونر کارآفرین را در این بخش ن با خلاقیت  و کارآفرینی خود توانستند جز میلیونرها در رده سنی خود قرار بگیرند را معرفی می کنیم

کامرون جانسون

از نوجوانان میلیونر کارآفرین  است که وقتی که فقط ۵ ساله بود، شروع به فروش سبزیجات به همسایه های خودش کرد. در سال ۱۹۹۴، یعنی زمانی که ۹ ساله بود، اولین کسب و کارش را راه انداخت که در آن به کارت پستال می فروخت و از این راه توانست تا سن ۱۲ سالگی، سالانه بیش از ۵۰٫۰۰۰ هزار دلار درآمد بدست آورد.

نوجوانان میلیونر کارآفرین
جانسون

بعد از این کار، جانسون ۳۰ دست لباس بچگانه به قیمت پایین خریداری کرد و از طریق فروش آن ها در ebay توانست ده برابر سود کند. همین کار، سبب شد که جانسون به قابلیت های موجود در این حوزه پی ببرد و به فروش عمده در ebay و نیز وبسایت شخصی خود بپردازد. بعد از این کار جانسون کسب و کار دیگری را ایجاد کرد کارش فوروارد کردن ایمیل بود و از این طریق توانست ماهانه مبلغ ۳٫۰۰۰ دلار را از طریق تبلیغات بدست آورد.
در آن زمان، جانسون ۱۵ ساله در هر ماه بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ دلار درآمد داشت که تا زمانی که از دبیرستان فارغ التحصیل شود، این درآمد به ۱ میلیون دلار رسید! در حال حاضر، جانسون ۲۸ سال سن دارد و صاحب میلیون ها دلار سرمایه است.

جاستین بیبر
نوجوانان میلیونر کارآفرین
بیبر

بیبر یکی از مشهورترین نوجوانانی است که تبدیل به کارآفرین میلیونر شده است و از حوزه خوانندگی پاپ به حوزه تکنولوژی قدم گذاشته و در چند کمپانی برای سرمایه گذاری سهام خریده است. سال گذشته فوربس درآمدهای دو سال او را حدود ۱۰۸ میلیون دلار تخمین زد.

برایان وونگ
نوجوانان میلیونر کارآفرین
وونگ

این جوان ۱۹ ساله برای اداره توسعه کسب و کار در Digg استخدام شد. وونگ شبکه جوایز موبایل به نام Kiip را ترتیب داد که در تبلیغات موبایل تحول ایجاد کرد. تابحال این کمپانی ۱۵ میلیون دلار سرمایه گذاری داشته است

مدیسون رابینسون
نوجوانان میلیونر کارآفرین
رابینسون

دمپایی های مدیسون رابینسون ۱۵ ساله بیش از ۱ میلیون دلار فروش کردند و حالا این کمپانی او را به سمت میلیونر شدن سوق می دهد. مانند هر کارآفرین موفق دیگری، او نیز محصولاتش را به تیشرت، کلاه، اپلیکیشن و کتاب داستان گسترش داد.

نیک دالویزیو
نوجوانان میلیونر کارآفرین
دالویزیو

دالویزیو نابغه ساخت برنامه ها و اپلیکیشن، در سن ۱۷ سالگی برنامه Summly که برای خلاصه کردن اخبار بود را به قیمت ۳۰ میلیون دلار به یاهو فروخت. او حالا کارمند تمام وقت یاهو است.

پاسخ دهید