تکنیک های افزایش درآمد

تکنیک های افزایش درآمد

تکنیک های افزایش در آمد ، این روز ها خیلی ها به دنبال افزایش درآمد هستند اما راهکار های افزایش درآمد را بلد نیستن ما در راز ثروت تکنیک های افزایش درآمد را به شما یاد میدهیم.

راهکار های افزایش

شغل دوم

بیشتر کار کنید تا بیشتر پول بگیرید. این یکی از واضح ترین راه برای بیشتر پول درآوردن است.

اما باید به طور دقیق شغل دوم خود را انتخاب کنید تا درآمدهایتان بیشتر شود.

مثال: یکی از شغل هایی که می توانید به به عنوان شغل دوم انتخاب کنید، مشاغل آنلاین و فروشندگی است.

پول خود را پس بگیرید

میلیاردها پوند ارزش بیمه نامه ها، حقوق بازنشستگی، سرمایه گذاری و جوایز بیمه در حساب ها خاموش مانده اند.

این پول ها هم به دلیل پیگیری نکردن افراد یا اطلاع رسانی اشتباه دست نخورده مانده است. به همین دلیل به خصوص در بیمه ها پول ها مانده است.

بازپرداخت نقدی

همگی از بهره هایی که شرکت ها و بانک ها پرداخت می کند، خبر داریم. یکی از راه کارها برای دریافت پول این است که از بهره هایی که به فرد تعلق می گیرد استفاده کند.

سرمایه گذاری در درآمد

اکثر سرمایه گذاری ها نوعی خودِ درآمد را تولید می کنند. اگر شما به دنبال این هستید که به طور خاص افزایش درآمد را هدف قرار دهید، بهتر است که به سمت سرمایه گذاری بروید. خرید و فروش یکی از روش های خوب برای افزایش درآمد است. به همین ترتیب زمینه سرمایه گذاری شما نیز افزایش پیدا می کند.

 نه گفتن را تمرین کنید

استیو جابز می‌گوید: «رمز موفقیت شرکت اپل در توانایی نه گفتن ما به موارد غیرضروری بوده است.» هنر نه گفتن را تمرین کنید. اگر می‌بینید زیاد کردن مسئولیت‌هایتان نقشی در افزایش درآمد شما ندارد، آنها را نپذیرید. روی کاری که برای‌تان افزایش درآمد به همراه دارد، سرمایه‌گذاری کنید. به موقع نه بگویید و وقت خود را تلف نکنید.

با ثروتمندان معاشرت کنید

رفتار ما شبیه افرادی می‌شود که با آنها معاشرت می‌کنیم. اگر با ثروتمندان بگردید، نظام فکری آنها را بهتر درک خواهید کرد. نوع نگرش آنها را یاد می‌گیرید و فرصت‌های بهتر و بیشتری برای افزایش درآمد و کار پیدا خواهید کرد. با ثروتمندان رفت و آمد کنید، نشست و برخاست داشته باشید و سعی کنید قلق‌های آنها را برای افزایش درآمد و تولید پول و ثروت یاد بگیرید.

بهانه‌گیری و دلیل‌تراشی را کنار بگذارید

به جای بهانه آوردن برای درآمد اندک‌تان و دلیل تراشی‌هایی که زمین و زمان را برای بی‌پولی شما مقصر نشان می‌دهند، فقط عمل کنید. انرژی شما با منفی‌بافی و بهانه آوردن تحلیل می‌رود. تمرکز و نیروی خود را برای رسیدن به اهداف‌تان بگذارید، عزم‌تان را جزم کنید و با تلاش پیش بروید.

فعالیت‌های درآمدزا را در اولویت قرار بدهید

وقتی که برنامه هفتگی‌تان را می‌چینید، فعالیت‌های درآمدزا و سودمند را در اولویت قرار بدهید. طبق قانون پاره‌تو، ۸۰ درصد رخدادها از ۲۰ درصد اتفاقات به وجود می‌آیند. به زبان ساده‌تر ۸۰ درصد درآمد شما از ۲۰ درصد فعالیت‌هایتان به دست می‌آید. به این ۲۰ درصد فکر کنید. کدام فعالیت‌های اقتصادی برای شما بیشترین درآمد را تولید می‌کند؟ اگر در مسیر کاری خوبی قرار گرفته‌اید، نگذارید چیزی در افزایش درآمدتان اختلال ایجاد کند.

کارهایی را که دوست ندارید، ترک کنید

اگر شغل و کار شما درآمد چندانی ندارد و متناسب با آرزوها و سبک زندگی دلخواه شما نیست، آن را ترک کنید. چه چیزی شما را مجبور می‌کند کاری را انجام بدهید که برای‌تان عذاب‌آور است؟ درست است که وضعیتِ بازارِ کار چنگی به دل نمی‌زند، اما قبول کنید تلاش و آرمان در کنار هم نتیجه‌ای شگفت‌انگیز دارند. اگر به کاری که دوست دارید مشغول شوید، درآمد و موفقیت بیشتری پیدا خواهید کرد.

۱۰ روش ثابت شده افزایش درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

روش های افزایش درآمد اینترتی

۱٫ با تبلیغات هوشمند Lookalike Audience در فیسبوک تجارت خود را متحول کنید

۲٫ یک اینفلوئنسر مارکتینگ هدفمند در شبکه های اجتماعی شروع کنید

۳٫ به استاد استوری های اینستاگرام و مشاور محتوا تبدیل شوید

۴٫ با ابزارهای تبلیغاتی جدید Linkedin جزو اولین تجارت‌های سودآور در این شبکه باشید

۵٫ محتوای خود را از طریق کانال و ویدئوهای YouTube ارتقاء دهید

۶٫ با کمک گروه های Facebook به گسترش تجارت خود سرعت ببخشید

۷٫ با یکپارچه سازی فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی، بازاریابی ویروسی کنید

۸٫ از شبکه های اجتماعی که رقبای شما از آن ها به درستی استفاده نمی کنند به خوبی بهره مند شوید

۹٫ به اولین تجارت هایی تبدیل شوید که از AR و VR در شبکه های اجتماعی استفاده می کند

۱۰٫ سعی کنید برند خود را برای نسل زد (دهه هفتاد و هشتاد) در شبکه های اجتماعی انحصاری کنید

 

 

پاسخ دهید